Четири божиќни суперѕвезди

Snow Fairy - Подарок

Подарок

Snow Fairy - Подарок

1.995ден

Парче

Четири производи за бања и туширање, сите со добро познатиот мирис на шеќерна волна- Snow Fairy.

Без разлика дали си под туш или во када топла вода, нема потреба да прекинеш да веруваш дека магијата постои. Изхидрирај и светни си ја кожата која ќе ти мириса волшебно цел Божиќ.


Како се користи:

- Шумлива купка: Пушти ја во полна када и уживај во боите и маслата.

- Гел за туширање: Влези под туш и измиј го цееело тело со најслатките слоеви пена што постојат на светот.

- Регенератор за тело: Намачкај на мокра кожа и исплакни за кожа мека како свила.

- Пенлива купка: Издроди дел под млаз топла вода, а можеш и цела за када полна меурчиња.


Од што е направен овој подарок?

- испринтана машна направена од рециклирани шишиња

- кутија од 100% рециклиран картон

- еко пуканки - твојот подарок е спакуван со биоразградливи пуканки што ги штитат производите


Начин на чување:

- пред да го поставиш пред божиќното дрво чувај го овој подарок на ладно и суво место подалеку од љубопитните очи. 

- чим го отвориш, не ги изложувај производите на влага и топлина (освен во када :) )


Во вашиот подарок има...


Snow Fairy
Бомба за во када
Бајковити искри од слатки мириси
Snow Fairy
Гел за туширање
Шеќерна волна преточена во светкав гел
100г
Snow fairy
Регенератор за тело
За нежна кожа како на самовила
50г
Snow Fairy Roll
Пенлива купка
Розови планини
мини


Мислења (1)

Marija 05/12/2020

Gi zemav regeneratorot i gelot za tushiranje, prekrasni se. Ako poznavash princeza ova e novogodishniot poklonot shto i treba!


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче
Ново
Lush Life
Подарок
За целосна нега од глава до пети

6.995ден / Парче
Honey I Washed The Kids & Karma Soap
Подарок
Вашите омилени сапуни

995ден / Парче
Rose
Подарок
Постела од рози

995ден / Парче
All The Best
Подарок
Добар гест

1.795ден / Парче
Limited Edition
Winter garden
Подарок
Фантазија од 5 чина за нега на телото

2.195ден / Парче
Limited Edition
Lush delights
Подарок
Куп овошни задоволства

1.495ден / Парче
Vegan
Zesty
Подарок
Два најдобри и најсвежи пријатели

1.395ден / Парче