Запливај во морски длабочини

Splash

Подарок

Splash

2.195ден

Парче

Ахој, не биди Кои, со овој подарок за време на бањање сигурно ќе уживате. Имијте се со Dirty Springwash или Outback Mate сапунот со лимонова трева и пружете и на кожата тонирање и омекнување со Ocean Salt пилингот. Со Happy hippy гелот кој содржи свеж сок од грејпфрут и масло од бергамот, ќе си поминете забавно под туш. А пак, цврстиот шампон Seanik ќе и даде на вашата коса волумен мекост.

Значи, ако сакате да се освежите, ама квалитетно, пробајте ги производите од оваа кутија!


Во вашиот подарок има...


Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување
100г
Happy Hippy
Гел за туширање
Освежителен појадок
100г
Seanik
Цврст шампон
Нека вашата коса биде здрава и бујна
Outback Mate
Сапун за тело
Избркај го темниот облак над твојата глава
120г
Ocean Salt
Пилинг за лице и тело
Свежа и чиста кожа како никогаш до сега.
75г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
-50%
Peace and love
Подарок
Совршениот пар за нега на кожа

495ден 995ден

Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче
Rose
Подарок
Постела од рози

995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Winter Warmer
Подарок
Три производи за удобен и топол Божиќ

750ден 1.495ден

Vegan
Lovely
Подарок
Пролетно дуо

895ден / Парче
Vegan
Fresh as
Подарок
Бран свежина во пакетче

995ден / Парче
Vegan
The Night Garden
Подарок
Цветен и релаксирачки квартет

1.995ден / Парче
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче