Десет најпродавани производи

Stop! Shower time

Подарок

Stop! Shower time

4.195ден

Парче

Секогаш е забавно да застанете под туш со овие производи што чистат, ексфолираат и хидрираат. Без разлика дали го купувате за друг или за себе, сигурни сме дека продуктите ќе носат радост долго откако ќе се отвори подарокот. Овие десет најпродавани производи за нега на тело и коса се спакувани во украсна кутија која може да се користи и откако ќе ги пренесете производите во купатилото.


Начин на користење:

- Купка за туширање: држете ја под млаз вода и распостранете ја меката пена по телото за мазна и сјајна кожа.

- Пилинг за тело: земете убава количина и истријте ја кожата за да ги отстраните сите суви делови, пред да исплакнете со вода.

- Лосион за тело: намачкајте го целото тело за кожата да биде мека и потхранета.

- Сапун: распенете го со вода и длабински исчистете ја кожата.

- Цврст шампон: протријте на мокра коса, измасирајте и исплакнете. Овој шампон ги зајакнува влакното и коренот.

- Гел за туширање: нанесете на мокро тело и распостранете за убаво да ја исчисти кожата и потоа исплакнете. 


Во вашиот подарок има...


Honey I Washed The Kids
Сапун за тело
Мнооогу мед, сладок портокал и алое
120г
The Olive Branch
Гел за туширање
Смирете ја кожата
100г
Outback Mate
Сапун за тело
Избркај го темниот облак над твојата глава
120г
Dream Cream self-preserving
Лосион за тело
Нежен крем за чувствителна кожа
45г
Not Sleepy Shower bomb
Купка за туширање
Свежина што ќе ве расони
New
New
Цврст шампон
Спречува опаѓање и поттикнува раст
Rub Rub Rub
Пилинг за туширање
Свежо истриено
130г
Sleepy
Гел за туширање
Не стравувајте од несоници
110г
Sleepy shower bomb
Kупка за туширање
Време е за спиење, нема зошто да се плашиме
Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување
100г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Lovely
Подарок
Пролетно дуо

895ден / Парче
Vegan
Feeling good
Подарок
Четири весели и шарени производи

1.595ден / Парче
Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче
Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.795ден / Парче
Garden Party
Подарок
Слатко и цветно трио

1.395ден / Парче
Honey I washed the kids
Подарок
Слатки прегратки

695ден / Парче
Rose
Подарок
Постела од рози

995ден / Парче
Blissful
Подарок
Осум производи за божествена нега

3.195ден / Парче