Јапонски дизајн

Tansania World Tree

Knot Wrap марама

Tansania World Tree

395ден

Парче

Дизајнирана од Tansan дизајн студиото од Јапонија оваа марама заживува се околу вас. 

Марамата е инспирирана од традиционелните јапонски начини на врзување на марами, на глава, на производи како подарок, како модни додатоци. 

Големината на марамата е 70 x 70 см. Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Follow the white rabbit
Марама
Памучна марама со велигденски дизајн

395ден / Парче
Last Chance
Zig Zag - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Неодолив дизајн

295ден / Парче
Ombre - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Прекрасна, нежна и топла транзиција

395ден / Парче
Paisley - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Прекрасен дезен и свелен допир

895ден / Парче
Garden party - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Шарена и забавна

395ден / Парче
A shoal of fish - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Нурни во длабочините на морето

395ден / Парче
L for Lush - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Шик и креативни подароци

295ден / Парче
Limited Edition
Cobwebs - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Возбудлив и шарен принт

395ден / Парче