Четири парчиња во торба лилјаци

They Only Come Out At Night

Подарок

They Only Come Out At Night

1.995ден

Парче

Четири производи плус ранче!

Овој Halloween е совршен за целата година. Те очекуваат различни водени задоволства и одлична торба во која секој ден можеш да си носиш тоа што ти е потребно.

Како се користи:

- Шумливите купки: Ги пушташ во полна када за страшно добро киснење

- Пенлива купка: Издроби малку (или многу) под млаз вода пред да потонеш во мистериозни и сјајни длабочини од црна рибизла

- Гел за туширање: Истриј се по цело тело (дури и косата) за овошно освежување. Исплакни и почувствувај го новиот наплив на енергија

- Платнен ранец: Чувај ги твоите Lush производи во него додека да ги употребиш, па потоа користи го секојдневно за се' што сакаш да чуваш во него


Од што е направен овој подарок?

- 100% органски памук
- кутија од 100% рециклиран картон
- еко пуканки. Твојот подарок е спакуван со биоразградливи пуканки што ги штитат производите

Начин на чување:

На ладно и суво место додека ги содржи Lush производите. Потоа може да го користиш како совршен моден додаток.


Во вашиот подарок има...


Bewitched
Пенлива купка
Време е црната мачка да направи светкава пена со мирис на капини.
Monsters' Ball
Шумлива купка
Слатко и цитрусно плашење
Very Very Frightening
Гел за туширање
Мама миа!!!


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Limited Edition
Oh my clementine
Подарок
Овошно трио

1.595ден / Парче
Vegan
Lovely
Подарок
Пролетно дуо

950ден / Парче
Vegetarian
All The Best
Подарок
Добар гест

1.795ден / Парче
Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.895ден / Парче
Limited Edition
Outback Mate Soap and Dish Set
Подарок
Ледено парче во рачно направен држач за сапун

1.495ден / Парче
Limited Edition
Glow
Подарок
Овошен дует

995ден / Парче
Limited Edition
Dreaming of Christmas
Подарок
Релаксација од соништата

1.295ден / Парче
Vegan
The Night Garden
Подарок
Релаксирачки квартет

1.995ден / Парче