Есенска еуфорија

Things That Go Bump In The Night - Knot Wrap

Knot Wrap марама

Things That Go Bump In The Night - Knot Wrap

395ден

Парче

Изработено од 100% органски памук, оваа тккаенина е изработено од талентираните занаетчии на Re-Wrap, социјално претпријатие во Индија фокусирано на еколошките и социјалните промени.

Забавен додаток на секој подарок, оваа марама ви овозможува да отстраните традиционална хартија и лента за подароци со нула отпад. 


Големина:
70 cm x 70 cm.


Како се користи:  

Може да се искористи за пакување на производите како подарок, како моден додаток или за коса.
Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Last Chance
Zig Zag - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Неодолив дизајн

295ден / Парче
Fruit bowl - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Слатко и шарено

350ден / Парче
Paisley - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Прекрасен дезен и свелен допир

895ден / Парче
Limited Edition
Twilight - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Весел дизајн во карактеристичен LUSH стил

895ден / Парче
Garden buds - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Пријателите од земјата на чудата

395ден / Парче
L for Lush - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Шик и креативни подароци

295ден / Парче
Daisy - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Мазна и цветна марама

350ден / Парче
A shoal of fish - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Нурни во длабочините на морето

395ден / Парче