Љубов на прв мирис

Tisty tosty

Бомба за во када

Tisty tosty

295ден

Парче

 Седум рози се токен на искрената љубов, па затоа ги спакувавме во ова сензуално, слатко срце.


Начин на употреба:

Наполнете ја кадата и пуштете го ова срце да ги ослободи аромите на свеж лимон и нежни рози.


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, скроб од тапиока, седум пупки од ружа, титаниум диоксид, абсолут од ружи, масло од гераниум, масло од сицилијански лимон, абсолут од јасмин, корен од перуника во прав, вода (Aqua), допропилен гликол, бензил салицилат, цитронелол, *еугенол, гераниол, *лимонен, *линалул, парфем

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Vegan
-50%
Orange pop
Бомба за во када
Сочни портокали и мандарини

175ден 350ден

Dragon's Egg
Бомба за во када
Доаѓа зима...

295ден / Парче
Avobath
Бомба за во када
Свежо и слатко авокадо - супер храна за кожата

285ден / Парче
Big Blue
Бомба за во када
Нека испловат грижите

285ден / Парче
Goddess
Бомба за во када
Се колнам во добра бања

350ден / Парче
Limited Edition
-50%
Shoot For The Stars
Бомба за во када
Насликајте го небото полно со ѕвезди

195ден 395ден

Limited Edition
Vegan
-50%
You Shall Go To The Ball
Бомба за во када
Волшебен сјај и мирис на јагоди

195ден 395ден

Limited Edition
Vegan
-50%
Hey! Hollywood!
Бомба за во када
Освежувачки пеперминт и празничен сјај

195ден 395ден