Мама миа!!!

Very Very Frightening

Гел за туширање

Very Very Frightening

450ден

Те лазат морници по 'рбетот? Чувствуваш болки насекаде по телото?

Скокни под туш со нашиот нов спасител! Very Very Frightening ќе те погоди со молњи од грејпфрут и бергамот, а мирисот ќе го препознаеш по еден наш стар фаворит - шумливата купка Space Girl. Во меѓувреме, богатата со антиоксиданти инфузија од шафран и смирувачкиот регенеративен екстракт од хлебните плевелот ја одржуваат кожата страшно мека. Грабни го твоето шише пред да исчезне од нашите полици!


Како се користи: Го нанесуваш гелот по целото тело правејќи убава кремаста пена (дури можеш и на коса) и се подготвуваш да пееш рапсодија додека прекрасните масла ти ги освежуваат сите сетила. Плакнеш убаво и понесуваш со тебе чувство на смиреност.


Состојки :


натриум кокомпацетат, вода (Aqua), глицерин, инфузија од шафран, кокамидопропил бетаин, екстракт од живовлак, фина морска сол, пропилен гликол, парфем, титаниум диоксид, масло од грејпфрут, масло од бергамот, есенцијално масло од бадем, свеж сок од лимон, свеж сок од смокви, ксантан гума, гуар гума, алфа-изометил ионен, *лимонен, *линалул, боја 59040, боја 45350, боја 47005

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Ново
Nana
Гел за туширање
Богато чистење со карамела

450ден / 120г
Rose Jam
Гел за туширање
Подаобар и од постела од рози

495ден / 100г
Honey I washed the kids
Гел за туширање
Дојди ваму, мед мој!

450ден / 100г
Limited Edition
Yog Nog
Гел за туширање
Карамела за туширање

495ден / 100г
Conga
Желе за туширање
Застани во ред!

350ден / 100г
Sleepy
Гел за туширање
Не стравувајте од несоници

495ден / 110г
Limited Edition
Snow Fairy
Гел за туширање
Со овој слатко светкав гел ќе се почувтвувате како самовила

450ден / 100г
Limited Edition
Roasting Chestnuts On An Open Fire
Гел за туширање
Есенско попладне со пире од костен

495ден / 100г