Омекнувачки темјанушки

Violet Cream

Пенлива купка

Violet Cream

430ден

Парче

Оваа пролет дозволете ни да ја наполниме вашата када со темјанушки и рози. 


Начин на употреба:

Кршете ја купката под силен млаз вода и гледајте како се прават меурчиња над виолетовата вода која ќе ја омекне вашата кожа.

Особено ќе ви се допадне доколку сте љубител на Daddy-O шампонот.


Начин на чување:

Цветната пенлива купка чувајте ја на суво и студено место, се до моментот кога ќе сакате да ја искористите.


Состојки :


сода бикарбона, тартар крем, натриум лаурет сулфат, шеќер во прав, лаурил бетаин, густин, парфем, абсолут од лист од темјанушка, абсолут од пакистанска ружа, масло од бергамот, масло од кананга, бисери од тапиока, титаниум диоксид, пченкарен сируп, екстра девствено кокосово масло, глицерин, ксантан гума, лимонска киселина, пропилен гликол, кокамидопропил бетаин, хидрокси пропил метил целулоза, калциум, натриум боросилицат, кајал оксид, алфа-изометил ионен, бензил алкохол, кумарин хексил цинемал, *лимонен, боја 77007, боја 45410:1, боја 45410, боја 42090, боја 60725, боја 47005:1

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Limited Edition
Vegan
Singing daffodils
Пенлива купка
Цветни меурчиња

320ден / Парче
Limited Edition
Jasmine cream
Пенлива купка
Елегантна и цветна

430ден / Парче
A French Kiss
Пенлива купка
Смирувачка хидратација за сите љубители на лаванда

350ден / Парче
Milky Bath
Пенлива купка за 6-8 употреби
Смирувачко овесно млеко помешано со цитруци

595ден / Парче
Creamy Candy
Пенлива купка
Бања ли е или слаткара?

295ден / Парче
Last Chance
Nana
Пенлива купка
Бранови слатка пена

450ден / Парче
Ladybird
Пенлива купка
Неповторлива свежина

450ден / Парче
Ново
Mermaid Tail
Пенлива купка
Куп цитрусна пена

450ден / Парче