Предадисе на искушението

Yog nog

Naked гел за туширање

Yog nog

Парче 395ден795ден /

Кога сите прослави ќе завршат и твоето меше е полно со вкусна храна, има само уште едно нешто кое останува, а тоа е... Пудинг!

За слатко задоволство, влези под туш со оваа сензација полна карамела и крем. Протриј ја плочката помеѓу дланки и нанеси на цела кожа, водата од јаворов сируп, екстрактот од карагенен и маслото од јојоба омекнуваат. Луксузни пенливи слоеви од масло од каранфилче и масло од иланг иланг те прегрнуваат со удобност и среќа.


Состојки :


Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sodium Coco Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Soya yoghurt, Gardenia Extract, Synthetic Fluorphlogopite, Clove Bud Oil, Ylang Ylang Oil, Nutmeg powder, Titanium Dioxide, Tin Oxide, Silica, *Eugenol, *Linalool, Colour 77491, Black Cap Ingredients: Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sodium Coco Sulfate, Glycerine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Tin Oxide, Synthetic Fluorphlogopite, Colour 77491, Colour 77266

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

American Cream
Гел за туширање
Те избирам тебе!

495ден / 100г
The Olive Branch
Гел за туширање
Смирете ја кожата

450ден / 100г
Limited Edition
Yog Nog
Гел за туширање
Карамела за туширање

250ден / 100г
Limited Edition
Snow Fairy
Гел за туширање
Почувтвувај се како самовила

495ден / 100г
Limited Edition
Drummers Drumming
Желе за туширање
Дајте ми десет!

195ден 350ден

Ново
Conga
Желе за туширање
Застани во ред!

350ден / 100г
Honey I washed the kids
Гел за туширање
Дојди ваму, мед мој!

450ден / 100г
Avocado Wash
Гел за туширање
Среќен петок

495ден / 100г