Трио од свежина

You’re the best

Подарок

You’re the best

1.295ден

Парче

Три производи за нега на тело за бескрајно уживање.

Дајте им до знаење дека се подобри од сите останати со овие слатки, релаксирачки производи за под туш и после тоа.


Како да се користи: 

- Купка за туширање: Држете ја купката под млаз вода и масирајте по телото. Тријте со пената по целото тело за неодолива мекост и арома.

- Лосион за тело: Овој лосион полн лаванда нанесете го на сува кожа, распостранете насекаде за кожата да биде потхранета и мазна.

- Пилинг за тело: За интензивен пилинг нанесете на сува кожа и тријте низ целото тело. Или, пак, за понежен пилинг користете го на влажна кожа. Исплакнете и уживајте во мирисот на црвен грејпфрут и ванила.


Од што е направен овој подарок?

- кутија од 100% рециклиран картон

- природен јутен конец 

- еко пуканки - твојот подарок е спакуван со биоразградливи пуканки што ги штитат производитеВо вашиот подарок има...


Sleepy Lotion
Лосион за тело
Подготвени за во кревет?
50г
Comfort Zone Shower bomb
Купка за туширање
Неодоливо слатко
Mamma Mia
Пилинг за туширање
Ексфолирачка ванила


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Ново
Vegan
Every cloud
Подарок
Две сонливи купки

850ден / Парче
All The Best
Подарок
Добар гест

1.795ден / Парче
Last Chance
Vegan
Pansy
Подарок
Трио полно билки

1.995ден / Парче
Last Chance
Vegetarian
Rosie
Подарок
Сензација од ружини петелки

2.495ден / Парче
Vegan
Rose
Подарок
Постела од рози

995ден / Парче
Ново
Vegan
Fresh as
Подарок
Бран свежина во пакетче

995ден / Парче
Ново
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче
Vegan
Lovely
Подарок
Пролетно дуо

950ден / Парче