Два најдобри и најсвежи пријатели

Zesty

Подарок

Zesty

1.395ден

Парче

Цитусно дуо кое ќе ве освежи и расположи. Зелениот лимон и нероли даваат неодолива свежина, додека темјанот ќе даде длабочина. 


Начин на користење:

- Спреј за тело (100 ml): напрскајте по цело тело за инстантно подобрување на расположението. 

- Гел за туширање (125 g): нанесете на мокро тело и распостранете, а потоа исплакнете, за сјајна и мазна кожа. Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Ново
Vegan
Rose Jam
Подарок
Прекрасен букет од софистицирани и кремаси рози

1.795ден / Парче
Vegan
The Night Garden
Подарок
Цветен и релаксирачки квартет

1.995ден / Парче
Ново
Dirty
Подарок
Најсвежиот пар

1.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Snow Fairy - Подарок
Подарок
Четири божиќни суперѕвезди

995ден 1.995ден

Ново
Vegan
Good Karma
Подарок
Подари добра енергија

1.495ден / Парче
Rose
Подарок
Постела од рози

995ден / Парче
Splash
Подарок
Запливај во морски длабочини

2.195ден / Парче
Hello Gorgeous
Подарок
Добро ќе ти стои!

2.495ден / Парче