Ружино дрво и бергамот

Groovy Kind of Love

Спреј за тело

Groovy Kind of Love

1.495ден

200мл

Испрскај мир, љубов и добра вибрација каде и да одиш со овој бохемиски спреј за тело.


Опис на мирисот: Спакуван до врв со моќта на цвеќињата, зачинетото масло од ружино дрво и надразнувачкото масло од иланг иланг, овој спреј за тело ќе те стави во вистинското расположение.


Ќе ви се допадне овој спреј за тело доколку сакате:

- раскошната арома на цветниот бергамот

- Groovy Kind of Love шумлива купка, Conga желе за туширање и The Comforter пенлива купка

- средби, прскање и љубовСостојки :


DRF алкохол, вода (Aqua), парфем, глицерин, *лимонен, масло од ружино дрво (Aniba rosaeodora), масло од бергамот (Citrus Aurantium bergamia), масло од иланг иланг (Cananga odorata), бензил алкохол, *бензил бензоат, *бензил цинамат, *бензил саликилат, *цинамал, *цитрал, *фарнесол, *гераниол, *изоеугенол, *линалул

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Vegan
Honey I Washed The Kids
Спреј за тело
Меден спреј за тело

1.495ден / 200мл
Vegan
Sex Bomb
Спреј за тело
Јасмин, жалфија, иланг иланг...

1.495ден / 200мл
Dad's Garden Lemon Tree
Спреј за тело
Топол. сончев цитрус

1.495ден / 200мл
Vegan
Sakura
Спреј за тело
Лимон, мимоза и цвет од портокал

1.895ден / 200мл
Vegan
Avocado co-wash
Спреј за тело
Авокадо?

1.495ден / 200мл
Dirty
Спреј за тело
Малце да дивееме

1.495ден / 200мл
Vegan
Vanillary
Спреј за тело
Серенада за сите сетила!

1.995ден / 200мл
Vegan
Plum Rain
Спреј за тело
Османтус, горчлив портокал и мандарина

1.795ден / 200мл