Меден спреј за тело

Honey I Washed The Kids

Спреј за тело

Honey I Washed The Kids

1.495ден

200мл

Не се лишувај од добар вкус, пробај го овој меден мирис!


Опис на мирисот: Мирис на сируп кој танцува среќно по кожата со весел бергамот и бразилски портокал.


Ќе ви се допадне овој спреј за тело доколку сакате:

- богат мирис на мед и карамела

- Honey Trap балзам за усни, Honey I Washed My Hair цврст шампон и Soft Coeur путер за тело

- мирис што ќе те натера да зуиш како среќна пчелкаСостојки :


DRF алкохол, вода (Aqua), парфем, глицерин, масло од бергамот (Citrus Aurantium bergamia), масло од бразилски портокал (Citrus sinensis), амил цинемал, бутилфенил метилпропионал, цитронелол, *лимонен, *линалул

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Toothy Fruity
Таблети за миење на заби
Разнобојно освежување

495ден / 50г / 100 таблети
Ново
Vegan
Plum Rain
Спреј за тело
Османтус, горчлив портокал и мандарина

1.795ден / 200мл
Limited Edition
Ginger
Гел за туширање
Зачинета пена

595ден / 100г
Ново
Vegan
Groovy Kind of Love
Спреј за тело
Ружино дрво и бергамот

1.495ден / 200мл
Ново
Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.895ден / Парче
Ново
Nana
Гел за туширање
Богато чистење со карамела

450ден / 120г
Limited Edition
Cool
Таблети за плакнење на уста
Свеж микс од краставица и чајно дрво

495ден / 50г/ 80 таблети
Vegan
Limited Edition
Avo Good Easter
Сапун за тело
Цитрусен шербет

695ден / 200г