Меден спреј за тело

Honey I Washed The Kids

Спреј за тело

Honey I Washed The Kids

1.495ден

200мл

Не се лишувај од добар вкус, пробај го овој меден мирис!


Опис на мирисот: Мирис на сируп кој танцува среќно по кожата со весел бергамот и бразилски портокал.


Ќе ви се допадне овој спреј за тело доколку сакате:

- богат мирис на мед и карамела

- Honey Trap балзам за усни, Honey I Washed My Hair цврст шампон и Soft Coeur путер за тело

- мирис што ќе те натера да зуиш како среќна пчелкаСостојки :


DRF алкохол, вода (Aqua), парфем, глицерин, масло од бергамот (Citrus Aurantium bergamia), масло од бразилски портокал (Citrus sinensis), амил цинемал, бутилфенил метилпропионал, цитронелол, *лимонен, *линалул

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (1)

stefani 02/04/2020

Najubaviiott miris shto mozeee da postoi,ako sakate da se chustvuvate kako medenoo kolache togash ova e toa shto vi treba!! <3


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Vegan
Rose Jam
Спреј за тело
Креирајте сопствена градина со овој спреј за тело

1.995ден / 200ml
Vegan
Plum Rain
Спреј за тело
Османтус, горчлив портокал и мандарина

1.795ден / 200мл
Vegan
Sakura
Спреј за тело
Лимон, мимоза и цвет од портокал

1.895ден / 200мл
Vegan
Sex Bomb
Спреј за тело
Јасмин, жалфија, иланг иланг...

1.495ден / 200мл
Vegan
Groovy Kind of Love
Спреј за тело
Ружино дрво и бергамот

1.495ден / 200мл
Vegan
Vanillary
Спреј за тело
Серенада за сите сетила!

1.995ден / 200мл
Dirty
Спреј за тело
Малце да дивееме

1.495ден / 200мл
Vegan
Turmeric Latte
Спреј за тело
Тонка, бензоин и ванила

2.195ден / 200мл