Спој на најсаканите колекции Snow Fairy и Sleepy

Christmas Bliss

Подарок

Christmas Bliss

3.995ден

Парче

Ние го спакувавме ова слатко поклонче со производи што содржат два од нашите најпродавани мириси на сите времиња: празничната класична Snow Fairy и омилениот Sleepy присутен во текот на целата година. Snow Fairy мириса на шеќерна волна, детски мастики и чиста радост, подготвени да ви го исполнат денот со забава и возбуда. Или ако барате да се опуштите наместо тоа? Прекрасната арома на лаванда и тонка на Sleepy ќе ве занесе во чувство на спокојство. Чисто блаженство за тело.


Хартија: Изработена од 100% рециклирани памучни маички, оваа хартија е силна, издржлива и има мат финиш. Повторно користете или рециклирајте со друга хартија.

Лента: 100% рециклиран полиестер направен од шишиња за пијалоци.


Во вашиот подарок има...


Snow fairy
Спреј за тело
Сакам бомбони!
Sleepy Soap
Сапун за тело
Колку е прекрасно да леташ во облаците...
100г
Sleepy Lotion
Лосион за тело
Подготвени за во кревет?
50г
Snow fairy
Регенератор за тело
За нежна кожа како на самовила
50г
Snow Fairy
Гел за туширање
Шеќерна волна преточена во светкав гел
100г
Sleepy shower bomb
Kупка за туширање
Време е за спиење, нема зошто да се плашиме


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Garden Party
Подарок
Слатко и цветно трио

1.395ден / Парче
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче
Vegan
The Night Garden
Подарок
Цветен и релаксирачки квартет

1.995ден / Парче
Limited Edition
Winter garden
Подарок
Фантазија од 5 чина за нега на телото

2.195ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Dreamland
Подарок
Седум релаксирачки продукти

3.595ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Little Snow Fairy
Подарок
Двојно засладување

895ден / Парче
Vegan
Zesty
Подарок
Два најдобри и најсвежи пријатели

1.395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Snow Fairy - Подарок
Подарок
Четири божиќни суперѕвезди

1.995ден / Парче