Најсвежиот пар

Dirty

Подарок

Dirty

1.495ден

Парче

Ова дуо од остри и билни мириси ќе предизвика чувство на свежина кај секого, па затоа го спакувавме како готов подарок. Препуштете се на мешавината на свежо нане, дрвенеста дабова трева и билен невен со нашите добро познати Dirty производи. Најпродаваниот гел за туширање и спреј за тело кои изобилуваат со арома на минт и мајчина душичка оваа сезона се достапни во пакување од рециклирана хартија, совршено за да ја  израдувате саканата личност.


Како да се користи:

Гел за туширање: Нанесете на телото додека сте под туш, пенете и исплакнете.

Спреј за тело: Распрскајте насекаде.


Од што е направен овој етички подарок?

100% рециклиран картон.


Како да ги чувате производите:

Чувајте го овој подарок на ладно и суво. Производите најдобро се користат свежи.Во вашиот подарок има...


Dirty
Спреј за тело
Хербален, дрвенаст, минт
100 г
Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување
100г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Vegan
Dreaming of Christmas
Подарок
Релаксација од соништата

1.295ден / Парче
Refresh
Подарок
Три освежителни производи

1.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Christmas Bliss
Подарок
Спој на најсаканите колекции Snow Fairy и Sleepy

1.995ден 3.995ден

Vegan
Fresh as
Подарок
Бран свежина во пакетче

995ден / Парче
Vegan
Feeling good
Подарок
Четири весели и шарени производи

1.595ден / Парче
Limited Edition
-50%
Peace and love
Подарок
Совршениот пар за нега на кожа

495ден 995ден

Vegan
Sweetest Thing
Подарок
Слатко како шеќерна волна

1.195ден / Парче
Ново
Vegan
Good Karma
Подарок
Подари добра енергија

1.495ден / Парче