Освежувачки пеперминт и празничен сјај

Hey! Hollywood!

Бомба за во када

Hey! Hollywood!

395ден

Парче

Подготви се да уживаш со оваа купка што содржи масло од пеперминт и ќе испушти остар и свеж мирис уште пред да ја допре водата. Штом ќе ја фрлите купката во када, празничен мирис ќе бранува во вашата бања, додека пченкарниот скроб се раствара и ја прави водата хидратантна и омекнувачка.


Како да се користи:

Опуштете се во бања за да го исчистите умот и да се сконцентрирате на себе.

Како да складирате:

Ставете ја топката на ладно и суво место додека не сте подготвени за употреба.


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, густин, парфем, масло од луто нане, вода (Aqua), титаниум диоксид, протеин од пченка, натриум кокоил изетионат, DRF алкохол, PEG-7 глицерил кокоат, допропилен гликол, пропилен гликол, синтетички флуорфлогопит, кајал оксид, *лимонен, боја 47005:1, боја 17200, боја 45410:1, боја 45410, боја 42090, боја 14700

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Floating flower
Бомба за во када
Растопете се во негувачка пастелна бања

350ден / Парче
Big Blue
Бомба за во када
Нека испловат грижите

285ден / Парче
Goddess
Бомба за во када
Се колнам во добра бања

350ден / Парче
Ickle baby bot
Бомба за во када
Приспивна светло сина купка со лаванда

180ден / Парче
Tisty tosty
Бомба за во када
Љубов на прв мирис

295ден / Парче
Limited Edition
I Want a Hippopotamus For Christmas
Бомба за во када
Пријател со мирис на малини

230ден / Парче
Best Seller
Intergalactic
Бомба за во када
Диско од вселената

350ден / Парче
Twilight
Бомба за во када
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

350ден / 200г