Дисконтинуирани производи

Vegan
Almond Blossom
Гел за туширање
Млазови од зашеќерен бадем

495ден / 120г
Vegan
Amazon Primer
Naked масло за лице - прајмер
Хидрира и матира, да, 2 во 1!

795ден / 20г
Vegan
Argan Dragon
Масло за туширање
Покријте го телото со мирис на највкусната пита од цреши

395ден / Парче
Vegan
Banana Skin
Naked масло за лице
За здрава и сјајна кожа

795ден / 20г
Vegan
Big

Big

Пресуван регенератор за коса
За волумен и лесна хидратација

595ден / 60г
Blue Gardenia Salt Cube
Шумлива купка
Tри вида морска сол и гардении

250ден / Парче
Bubblegum
Таблети за миење на заби
Свежина без шеќер

495ден / 50г / 100 таблети
Crème de Menthe
Таблети за плакнење на уста
Ice, ice, baby

495ден / 45г / 80 таблети
Vegetarian
Curly Wurly
Кокосов шампон
Пијалок за сува и виткана коса

1.095ден / 220г
Vegan
D' Fluff
Сапун за бричење
Глатко и слатко

495ден / 70г
Vegan
Limited Edition
Dirty beard
Naked масло за брада
Брилијантно омекнувачка хидратација

495ден / 10г
Dream Steam
Тонер таблета
Лице од сништата

95ден / Парче
Flight
Шумлива купка
Цветно, цитрусно прочистување

395ден /
Vegan
Gritty Politti
Naked балзам за чистење на лице со пилинг
Полирање, пилинг и омекната кожа

395ден / 15г
Hair Custard Egg Free
Дресинг за стилизирање на коса
Решението се крие во пудинг

995ден / 100г
Hair Doctor
Третман за коса со топло масло
Помагај, Докторе!

595ден / Парче
Vegan
Honey I Washed The Kids
Шумлива купка
Дали сте во потрага по нешто слатко?!

295ден / Парче
I Love Juicy
Шампон
Овошно чистење на вишокот маснотија

495ден / 100г
Jungle
Пресуван регенератор за коса
Богата хидратација за сува и/или виткана коса, смири ја џунглата.

595ден / 60г
Karma Kream
Лосион за тело
Хидратација, освежување и многу позитивна енергија

1.295ден / 225г
Vegan
Like a Virgin
Naked крем за чисење на лице
Вади шминка, прочистува, тонира и хидрира

395ден / 15г
Vegan
Limelight
Таблети за миење на заби
Подгответе се за сочни бакнежи

495ден / 45г / 100 таблети
Little Pot Of Energy
Naked лосион за тело
Ударна доза на енергија

795ден / 125г
Marilyn
Третман за коса со топло масло
Русата коса од вашата фантазија е реалност

595ден / 20г
Maypole
Сапун
Сладолед зачинет со пеперминт

330ден / 100г
Vegan
Michelle, Ma Belle
Сапун за тело
Скапоцен како злато

295ден / 100г
Vegan
Miles Of Smiles
Таблети за миење на заби
За блескави заби

495ден / 45г / 100 таблети
Milky Bar
Сапун за тело
Слатка и млечна кожа

350ден / 120г
New

New

Третман за коса со топло масло
Кажете СТОП на опаѓањето на вашата коса!

595ден / 60г
No Drought
Сув шампон
Рефреш на косата за една секунда

850ден / 115г
Plum Rain
Гел за туширање
Освежи се на дожд од сливи!

495ден / 100г
Respect Your Elders
Сапун за тело
Моќна напивка против лоши мириси

330ден / 100г
Roar!
Шумлива купка
Хербално освежување!

295ден / Парче
Rock Star
Сапун за тело
Smells like teen spirit!

295ден / 100г
Rocket Science
Шумлива купка
Дали сте за патување до вселената?

285ден / Парче
Salted Coconut
Пилинг за раце
Однесете ги вашите раце во рајот

495ден / 130г
Scrub Scrub Scrub
Пилинг за туширање
Дозволете да бидете изненадени

995ден / 300г
Sexy Peel
Сапун за тело
Ослободете се од слоевите умор

320ден / 100г
Shimmy Shimmy
Путер за тело
За гламурозно сјајна кожа

550ден / 30г
Vegan
Sugar Daddy-O
Цврст регенератор
За сјајни прамени и хидрирана руса и седа коса.

595ден / 45г
Vegetarian
Sunny Day
Спреј за коса
Свиленкаста коса во било какви услови

1.174ден / 100г
Tea Tree
Тонер таблета
Длабинско чистење и освежување

95ден /
Tender Is The Night
Путер за тело/масажа
Сензуално омекнување на кожата

650ден / 60г
Tengri
Шумлива купка
Божествено, хербално прочистување

395ден /
Think Pink
Шумлива купка
Бранови од розева фантазија

320ден / Парче
Yuge
Третман за коса со топло масло
Добијте го волуменот што долго време го посакувате!

595ден / Парче