Планини од весели меурчиња

Lord of Misrule

Пенлива купка

Lord of Misrule

470ден

Парче

Најновото издание на нашата Lord Of Misrule колекција! Подгответе се за веселба и обојте го градот во црвено додека уживате во земјената мешавина од црн пипер, пачули и опојна апсолутна ванила. Само скршете ја круната под проточна вода и впуштете се во меки меурчиња со слатко зачинет, сезонски мирис.


Како се користи:

Изронете ја оваа круна под силен млаз на топла вода за богата рубин-црвена вода и зачинета пена.


Како се чува:

Чувајте ја на ладно и суво место додека не започне веселбата.


Состојки :


сода бикарбона, тартар крем, натриум лаурет сулфат, лаурил бетаин, парфем, масло од црн бибер, масло од темно суматранско пачули, абсолут од ванила, лимонска киселина, вода (Aqua), допропилен гликол, *лимонен, *линалул, боја 17200, боја 19140:1, боја 42090:2, боја 42090

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Peach Crumble
Пенлива купка
Сочни и хидрирачки меурчиња

495ден / Парче
Raspberry blower
Пенлива купка за повеќекратна употреба
Овошна, опојна, забавна

595ден / Парче
Big bottle of calm
Пенлива купка за повеќекратна употреба
Ароматерапија со лаванда

695ден / Парче
Unicorn Horn
Пенлива купка
Верувате ли во легенди полни со лаванда?!

370ден / Парче
A French Kiss
Пенлива купка
Смирувачка хидратација за сите љубители на лаванда

395ден / Парче
Apple Crumble
Пенлива купка
Овошно и слатко задоволство

495ден / Парче
Lemon Crumble
Пенлива купка
Свежи и цитрусни меурчиња

495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Cinnamon Roll
Пенлива купка
Топли прегратки со златен сјај и мирис на цимет

550ден / Парче