Не постои подобар!

Snow Fairy

Подарок

Snow Fairy

1.995ден

Парче

Слаткиот, нежен мирис на сезоната е повторно со нас. Користете ја Snow Fairy Roll пенливата купка за да создадете када исполнета со волшебна пена или опуштете се во блескавите, роови води на Groovy Fairy бомбата за во када. Ако преферирате брзо туширање, тогаш направете пена со производот што започна се: Snow Fairy гелот за туширање и завршете со кремастиот лосион за тело за луксузно омекнување на кожата. Овие четири слатки производи ги спакувавме во кутија со капак за повеќекратна употреба што можете да ја користите за да ги чувате сите омилени Lush производи.


Од што е направен овој подарок?

- кутија од 100% рециклиран картон

- 100% рециклирана украсна хартија

- еко пуканки - вашиот подарок е спакуван со биоразградливи пуканки што ги штитат производите.Во вашиот подарок има...


Snow Fairy
Лосион за тело
Во светот на бајките
50г
Snow Fairy shower gel
Гел за туширање
Шеќерна волна преточена во светкав гел
100г
Snow Fairy Roll
Пенлива купка
Розови планини
мини
Groovy Fairy
Бомба за во када
Слатко, розево капење


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Soap Dish
Држач за сапун
Рачно направен држач од рециклирана глина

995ден / Парче
Hello Gorgeous
Подарок
Добро ќе ти стои!

2.495ден / Парче
Refresh
Подарок
Три освежителни производи

1.495ден / Парче
Limited Edition
Jingle All The Way
Подарок
Овошен пар за туширање, о, колку забавно!

1.095ден / Парче
Limited Edition
The North Pole
Метална кутија
Уникатна алтернатива за вашиот подарок

495ден / Each
Limited Edition
Vegan
Celebrate
Подарок
Слатко и возбудливо трио

1.695ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Sweet Dreams
Подарок
Слатка бајка

1.995ден / Парче
Limited Edition
12 Days Of Christmas
Подарок
Празнична класика

5.695ден / Парче