Слатка прегратка

Snuggles

Гел за туширање

Snuggles

595ден

420ден

Ви треба гушкање? Завиткајте се во утешната прегратка на овој лимитиран гел за туширање. Веднаш ќе се вљубите во слаткиот, пријатен мирис што можеби и ќе го познаете од нашата најпродавана бомба за капење Butterball. Органскиот какао путер обезбедува вашата кожа да остане мека и хидрирана долго откако ќе излезете од под туш. Сега оди и прегрни ги оние што ги сакаш!


Како се користи:

Започнете го денот со смирувачка прегратка од путерот од какао, а потоа направете пена и исплакнете за хидрирана, мека кожа.


Состојки :


Glycerine, Sodium Cocoamphoacetate, Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Calcium Lactate Gluconate, Fine Sea Salt, Lauryl Betaine, Fair Trade Organic Cocoa Butter, Perfume, Lactic Acid, Titanium Dioxide, Ghanaian Ylang Ylang Oil, Synthetic Musk

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Lush Lashes
Маскара
За екстремни должини

995ден / Парче
Ново
Vegan
Intergalactic
Гел за туширање
Освежително нане за добро расположение

595ден / 120г
Ново
попуст
Oudhess
Гел за туширање
Мубарак! Време е да го прославиме Бајрам

495ден 595ден

Renee's shea souffle
Масло за коса и скалп
Негува и омекнува

795ден / 100г
попуст
Kigali
Кармин
Сјајно и розево

395ден 695ден

Watermelon sugar
Пилинг за усни
Watermelon sugar high

495ден / 25г
Limited Edition
Follow the white rabbit
Бомба за во када
Цитрусно виножито

295ден / Парче