Некој спремен за шербет бања?!

Love Boat

Шумлива купка

Love Boat

395ден

Парче

Дали сите патници се на своите места ?

Љубовен брод кој што ветува патување на кое што има за секого по нешто - шербет, лимони и портокали. Ќе направи шарени бранови додека плови во вашата када испуштајќи светкави срциња. Додека да трепнете ќе пристигнете на посакуваната дестинација.Ќе ви се допадне овој производ доколку сакате:

- Шумливи, слатки и овошно свежи мириси.

- Rose Lollipop балзамот за усни, Wasabi Shan kui шампонот за коса или Avocado Co-Wash спрејот за тело.

- Пеперутки во стомакот додека ја гледате симпатијата.


Ефекти:

- Маслото од сицилијански лимон освежува, подобрува расположение и ви дава сила да продолжите понатаму.

- Протерајте ги грижите со еден зрак полн оптимизам кој ќе ви го даде органското масло од сладок портокал.

- Сода бикарбона која што ќе ја омекне и водата и кожата.


Како се користи: Легнете во веќе наполнета када со топла вода потоа потопете ја купката и спремете се за пловење од соништата.

Начин на чување: Чувајте ја оваа купка на суво место на собна температура се додека не посакате да направите едно волшебо бегство од реалноста.


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, масло од сицилиски лимон (Citrus limonum), органско масло од сладок портокал (Citrus sinensis), ружино масло (Rosa damascena), вински камен (Potassium bitartrate), вода (Aqua), титаниум диоксид, глицерин, натриум коко сулфат, синтетички флуорфлогопит, кајал оксид, кокамидопропил бетаин, пропилен гликол, хидрокси пропил метил целулоза, натриум карбоксиметил целулоза, дипропилен гликол, *цитрал, *лимонен, *линалул, парфем, боја 77491, боја 15850:1, боја 45410:1, боја 16035, боја 45410, боја 42090, боја 42090:2, боја 45350, боја 19140:1, боја 47005:1

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Dragon's Egg
Шумлива купка
Доаѓа зима...

295ден / Парче
Vegan
Groovy Kind Of Love
Шумлива купка
Секс, меурчиња и рокенрол

350ден / Парче
Twilight
Шумлива купка
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

295ден / 200г
Vegan
Honey I Washed The Kids
Шумлива купка
Дали сте во потрага по нешто слатко?!

295ден / Парче
Vegan
Limited Edition
Peachy
Шумлива купка
А кој не сака вкусна и сочна праска?!

350ден / Парче
Vegan
Limited Edition
Aubergine
Шумлива купка
Овошен, виолетов емотикон полн со спокој!

350ден / Парче
Think Pink
Шумлива купка
Бранови од розева фантазија

320ден / Парче
Vegan
Limited Edition
Snow Fairy
Аmazeball (шумлива купка)
Само истресете ја купката за да видите снежната самовила

295ден 495ден