Добар гест

All The Best

Подарок

All The Best

1.795ден

Парче

Избор од нашите омилени производи спакувани во неодолив подарок. The Olive Branch е полн со цитрусни масла кои те будат во едно топло медитеранско утро, Honey I Washed The Kids e сапун кој мириса на мед и карамела, Dream cream е нежен лосион за тело полн овесно млеко кое ќе ја омекне и нахрани кожата, додека Rub Rub Rub полн со мимоза и морска сол ќе те истрие и ќе ти ја омекне кожата како ништо досега.Во вашиот подарок има...


The Olive Branch
Гел за туширање
Смирете ја кожата
100г
Dream Cream self-preserving
Лосион за тело
Нежен крем за чувствителна кожа
45г
Rub Rub Rub
Пилинг за туширање
Свежо истриено
130г
Honey I Washed The Kids
Сапун за тело
Мнооогу мед, сладок портокал и алое
120г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Last Chance
Vegetarian
Rosie
Подарок
Сензација од ружини петелки

2.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Winter Warmer
Подарок
Три производи за удобен и топол Божиќ

1.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Christmas Bliss
Подарок
Спој на најсаканите колекции Snow Fairy и Sleepy

3.995ден / Парче
Blissful
Подарок
Осум производи за божествена нега

3.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Glow
Подарок
Блескава колекција од овошни мириси

2.195ден / Парче
Vegan
Sweetest Thing
Подарок
Слатко како шеќерна волна

1.195ден / Парче
Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.795ден / Парче
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче