Невидлив гел за нега и стилизирање

Infra wig

Гел за стилизирање

Infra wig

595ден

100г

Овој мек гел за стилизирање на коса дава невидливо чувство и суптилно ја оформува косата во посакуваниот стил.

Мириса на парфемот The Hairdresser’s Husband: вкусен грејпфрут, лимонова мирта и ванила за целосно уживање за сетилата.


Како да се користи:

Нанесете мала количина со големина на грашок на влажна или сува коса и распостранете за да го постигнете вашиот стил. 

Состојки :


вода (Aqua), поливинилпиролидон (PVP), ксантан гума, фер тргувано маслиново масло, феноксиетанол, пропилен гликол, масло од бразилски портокал, масло од сицилијански лимон, масло од грејпфрут, масло од лимонова мирта, абсолут од ванила, абсолут од тонка, бензил алкохол, *цитрал, *кумарин, *лимонен, *линалул, парфем, боја 17200, боја 42090

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Curl power
Крема за коса
Оформете ги локните со протеинска нега

695ден / 100г
Renee's shea souffle
Масло за коса и скалп
Негува и омекнува

795ден / 100г
Dirty
Крем за стилизирање
Застани цврсто зад фризурата

695ден / 100г
Vegan
Wig

Wig

Крем за стилизирање
Тренер за вашата коса

595ден / 100г
Super milk
Регенеративен спреј за коса
За лесно расчешлување, хидрира и штити

995ден / 100г
Best Seller
REVIVE (ex R&B)
Навлажнувач за коса и брада
Смири ја џунглата

995ден / 100г