Студено попладне со слатки зачини

Jolly

Гел за туширање

Jolly

495ден

250ден

Измешавме цимет, каранфилче, портокал и мандарина, и ги преточивме во неодолив гел за туширање кој ќе ги наполни сите ваши сетила. Тој е зачинет и цитрусен и ќе ви помогне да се исчистите од глава до пети, оставајќи ја кожата бакнувана со сите мириси на Божиќ што ќе го направат љубоморен дури и Дедо Мраз. Побрзај, овој прекрасен гел е тука ограничено време. 


Како се користи:
Не треба да ти објаснуваме како се користи... Меѓутоа ако навистина не знаеш, покани некој под туш со тебе за да ти демонстрира.


Состојки :


инфузија од стапчиња цимет и портокал, натриум лаурет сулфат, натриум кокомпацетат, глицерин, вода (Aqua), лаурил бетаин, масло од пупка од каранфилче, масло од бразилски портокал, масло од тангерина, титаниум диоксид, млечна киселина, цинемал, цинемил алкохол, цитрал, кумарин, *еугенол, *лимонен, *линалул, парфем, боја 15510

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Best Seller
Twilight
Желе за туширање
Слатките соништа доаѓаат!

395ден / 100г
Rose Jam
Гел за туширање
Постела од рози

495ден / 100г
Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување

450ден / 100г
Best Seller
The Olive Branch
Гел за туширање
Смирете ја кожата

450ден / 100г
Honey I washed the kids
Гел за туширање
Дојди ваму, меду мој!

450ден / 100г
Ново
Vegan
Good karma... everybody needs some
Гел за туширање
Пачули и сончеви портокали

495ден / 120g
Happy Hippy
Гел за туширање
Освежителен појадок

450ден / 100г
Crash
Желе за туширање
Ајде, прослави ги добрите времиња!

395ден / 100г