За целосна нега од глава до пети

Lush Life

Подарок

Lush Life

6.995ден

Парче

Започнете да го живеете Lush животот! Да се грижиш за себе и за околината е лесно со овој прекрасен подарок. Секој рачно изработен производ внатре ги содржи најдобрите состојки од целиот свет, добиени од најквалитетните извори.

Бестселери како што се нашиот цврст шампон Honey I Washed My Hair, пилингот за лице и тело со морска сол и плочката за масажа Wiccy Magic Muscles ќе ве остават да се чувствувате меко и мазно. Купките за во када се погодни за секоја прилика, релаксирачка и приспивна Twilight бомба за во када или Blue skies and fluffy clouds за расонување и ведрина. За туширање и хидратација на телото имате избор од гелови за туширање The Olive branch со мандарини или пак Sleepy со лаванда, Rub rub rub пилинг со мимози и лимон, Karma сапун со пачули и бор или Ro's argan регенератор со рози, арган и гоџи бобинки. По туширањето негата на телото надополнете ја со некој од лосионите за тело, Dream cream со смирувачко овесно млеко и нежни билки или Sleepy со лаванда и тонка, па продолжете се до врвовите на прстите со Lemony flutter путер за кутикули и Pink peppermint лосион за стапала.


Во вашиот подарок има...


Dream Cream self-preserving
Лосион за тело
Нежен крем за чувствителна кожа
45г
Sleepy
Гел за туширање
Не стравувајте од несоници
110г
Karma
Сапун за тело
Добро расположение
100г
Rub Rub Rub
Пилинг за туширање
Свежо истриено
130г
Ocean Salt
Пилинг за лице и тело
Свежа и чиста кожа како никогаш до сега.
75г
Pink Peppermint
Лосион за нозе и стапала
Ревитализира и намалува отоци
45г
Intergalactic
Бомба за во када
Диско од вселената
Lemony Flutter
Путер за кутикули
Измазни ги најгрубите делови
The Olive Branch
Гел за туширање
Смирете ја кожата
100г
Twilight
Бомба за во када
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...
Honey I Washed My Hair
Цврст шампон
Лесна хидратација и омекнување
55г
Wiccy Magic Muscles
Путер за тело/масажа
Болки, заминете!
Blue Skies and Fluffy White Clouds
Пенлива купка
Амбиентална бања
Sleepy Lotion
Лосион за тело
Подготвени за во кревет?
50г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Ново
Vegan
Good Karma
Подарок
Подари добра енергија

1.495ден / Парче
Vegan
Sweetest Thing
Подарок
Слатко како шеќерна волна

1.195ден / Парче
Garden Party
Подарок
Слатко и цветно трио

1.395ден / Парче
Blissful
Подарок
Осум производи за божествена нега

3.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Christmas Bliss
Подарок
Спој на најсаканите колекции Snow Fairy и Sleepy

1.995ден 3.995ден

Limited Edition
Vegan
-50%
Christmas Candy Box
Подарок
Четири слатки тајни

750ден 1.495ден

Hello Gorgeous
Подарок
Добро ќе ти стои!

2.495ден / Парче
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче