Најсвежиот трофеј за најдобриот татко

No. 1 Dad

Пенлива купка

No. 1 Dad

450ден

Парче

И наградата оди кај... таа посебна личност што го заслужува овој трофеј за да го прослави Денот на татковците. Оваа пенлива купка има билна препознатлива арома на Dirty, и се што треба да направите е да ја искршите под силен млаз за планини од светло сини меурчиња. Откако ќе се распени, дава толку живописна сина боја. Пченкарниот скроб помага да се создаде млечна текстура и непроѕирна боја во водата.


Како да се користи:

Скршете се под млаз вода за меки меурчиња и возбудлива свежа ароматерапија.


Состојки :


Sodium Bicarbonate, Tartaric Acid, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Corn Starch, Parfum, Spearmint Oil, Tarragon Oil, Sandalwood Oil, Lavender Absolute, Neroli Oil, Thyme Absolute, Titanium Dioxide, Synthetic Fluorphlogopite, Tin Oxide, Silica, Alpha-Isomethyl Ionone, *Coumarin, Hydroxycitronellal, *Limonene, *Linalool, CL 77491, CL 42090:2, CL 42090

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Lush Lashes
Маскара
За екстремни должини

995ден / Парче
Kigali
Кармин
Сјајно и розево

695ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Big moustache
Сапун за тело и лице
Чистење со мирис на пачули и јаглен

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Flamingo egg
Бомба за во када
Слатко и овошно задоволство

370ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Get (sur)real!
Подарок
Надреално добро трио

1.495ден / Парче
Limited Edition
Orangutan
Бомба за во када
Ароматерапијата од пачули, ванила и кукуи

295ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Disco duck
Бомба за во када
Разладувачки ментол и свеж зелен лимон

299ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Follow the white rabbit
Бомба за во када
Цитрусно виножито

295ден / Парче