Прекрасна, нежна и топла транзиција

Ombre - Knot Wrap

Knot Wrap марама

Ombre - Knot Wrap

395ден

Парче

Прославете ги тие неверојатни зајдисонца со оваа памучна марама за повеќекратна употреба. Овој живописен дизајн е совршен за да развесели некој со внимателен подарок. А кој е најдобриот дел? Може да се користи одново и одново. Замотајте ги вашите омилени производи со оваа марама, а таа потоа ќе служи како моден додаток или повторно пакување.


Големина: 70cm x 70cmМислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Garden party - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Шарена и забавна

395ден / Парче
Garden buds - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Пријателите од земјата на чудата

395ден / Парче
A shoal of fish - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Нурни во длабочините на морето

395ден / Парче
Limited Edition
The light within
Марама
Прекрасно дизајнирана марама за Бајрам

895ден / Парче
Fruit bowl - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Слатко и шарено

395ден / Парче
Tansania World Tree
Knot Wrap марама
Јапонски дизајн

395ден / Парче
Vintage butterfly - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Крилата марама

295ден / Парче
Paisley - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Прекрасен дезен и свелен допир

895ден / Парче