Сочни портокали и мандарини

Orange pop

Бомба за во када

Orange pop

350ден

175ден

Парче

Запознајте ја вашата нова симпатија. Оваа купка содржи моќен цитрусен спој на сицилијанска мандарина, тангерина, бергамот и бразилски портокали за да му го даде истиот сладок и сочен мирис како нашиот пилинг за туширање Orange и пенливата купка Brightside. Додадовме и бонбони што пуцкаат, па кога ќе ја допре водата во када се претвора во море од црвени и портокалови вртлози и шуми во водата за да се чувствувате како на интимна забава.Како да се користи:

Наполнете ја кадата и фрлете ја купката за освежителна бања.

Како да ја чувате:

Чувајте ја некаде на ладно и суво место додека не се подготвите за капење со сочен портокал.Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, бонбон, *лимонен, тартар крем, масло од црвена сицилијанска мандарина, масло од тангерина, масло од бергамот, масло од бразилски портокал, вода (Aqua), густин, титаниум диоксид, допропилен гликол, натрум коко сулфат, кокамидопропил бетаин, синтетички флуорфлогопит, пропилен гликол, кајал оксид, *цитрал, *линалул, парфем, боја 47005, боја 15510, боја 14700, боја 42090:2, боја 19140, боја 42090

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Best Seller
Vegan
Groovy Kind Of Love
Бомба за во када
Секс, меурчиња и рокенрол

350ден / Парче
Butterball
Бомба за во када
Кожа за десерт

195ден / Парче
Goddess
Бомба за во када
Се колнам во добра бања

350ден / Парче
Limited Edition
-50%
Ghostie
Бомба за во када
Повеќе е слатко отколку страшно

160ден 320ден

Blackberry
Бомба за во када
Боровинка за подобро расположение

280ден / Парче
Limited Edition
-50%
Jingle Bells
Бомба за во када
Свежина од грејпфрут и иланг иланг

195ден 395ден

Twilight
Бомба за во када
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

350ден / 200г
Avobath
Бомба за во када
Свежо и слатко авокадо - супер храна за кожата

285ден / Парче