Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Шумливи купки

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 

Пред LUSH купките имаше само здодевна сол и коцки да се додадат во кадата полна со вода... Потоа се појавија нашите сверични чуда!!! LUSH купките беа направени да донесат луксуз во здодевната бања, подобрување на расположението со : мириси, ливчиња од цветови, морски алги, навлажнувачки путери... - изненадувања на сите начини за да се направи бањата достојна за трошење на вашиот заработен одмор. Нашите купки содржат етерични масла посебно одбрани за да го направат вашиот ден подобар а не само да ве забавуваат додека се раствoраат...

Опуштањето во када во Lush  се сваќа како многу сериозно а во исто време и забавно. Само вие добро сместетесе и потонете во некој оригинален Lush изум кој ќе експлодира со етерични масла, ливчиња од цветови и многу, многу шумење. Без разлика дали сте одбрале релаксирачка купка која ќе ве опушти и смири или некоја енергетизирачка “бомба“ која ќе ви го поткрене расположението и ќе менува бои додека уживате во када, секогаш крајниот ефект е ново совршено искуство. 

 

 • Avobath накратко

  Avobath

  шумлива купка

  Разбудете го телото и умот. Само помирисајте ја оваа купка со неверојатно освежителен мирис на лимонова трева и вашиот мозок ке се разбуди како утринска птица.Свежо органско авокадо,маслиново масло,масло од бергамот се неверојатната комбинација за екстра потхранувачко и поткревачко дејство.

  потрошено

  250MKD / 180g

 • Big Blue накратко

  Big Blue

  шумлива купка

  Вистински океан со морски алги во вашата када. Постои филм кој се вика " Big Blue" и огромна компјутерска компанија Big Blue. Но најдоброто под тоа име несомнено е Big Blue шумливата топка за капење инспирирана од океанот. Наполнете ја кадата онолку колку што е доволно да можете да си замислувате дека сте во океан и лебдете во неа. Дозволете и на лавандата која опушта и стимулирачкото масло од лимон, секојдневните грижи да ги заменат со длабоки, фундаментални мисли. 

  Достапен

  285MKD / 200g

 • Butterball накратко

  Butterball

  шумлива купка

  Aко имате сува и чувствителна кожа, тогаш ова е шумливата купка на Вашиот живот! Откога ќе се стопат парчињата какао путер, Вашата кожа ќе се обвие со лесна обвивка која мириса неверојатно добро. Маслото од иланг иланг се користи во ароматерапија за смирување на стрес и депресија, како и за релаксирање на централниот нервен систем. Ослободува од гнев, паника и страв.  Исто така оваа шумлива купка е легендарно добра за детската кожа. Омекнува, и е одлична за смирување пред заспивање. 

  Достапен

  195MKD / 95g

 • Don't Let the Bells End накратко

  Don't Let the Bells End

  amazeball шумлива купка

  Оваа зима, избркај ја темнината посегнувајќи по оваа купка кога имаш потреба за купка која ќе ти помогне да преживееш до новата година. Тргни го капакот на оваа неверојатна креација и испрскај ја содржината во водата пред да ја пуштиш целата купка. Замисли желба на кристалите од шеќер и вдиши го цветниот иланг иланг, смирувачката смола и слаткото есенцијално масло од бадеми како што се растопува во водата. Не дозволувај ѕвончињата да завршат, оостави ги да ѕвонат на мира.

  Достапен

  495MKD / 200g

 • Dragon's Egg накратко

  Dragon's Egg

  шумлива купка

  Возбудливо, овошно, светкаво, мирисно!!! Наполнете ги батериите – зарем ви е потребно уште нешто ?

  Достапен

  295MKD / 180g

 • Fireball накратко

  Fireball

  шумлива купка

  Baby it's cold outside! Ако тоа што сакаш да го правиш во зима е да се свиткаш покрај топол оган, тогаш пушти ја оваа купка во бањата и подготви се за загревачко киснење. Зачинетиот лист од цимет загрева, стимулирајќи ја кожата додека правот от сенф ги смирува болните мускули. Мирисни слоеви од масло од бадем се судираат со пуцкањето од бомбони за смирувачка медитација. Оваа купка е зимска топлина која нема да те остави да се чувствуваш уморно наутро.

  Достапен

  280MKD / 200g

 • Fly Me to the Moon накратко

  Fly Me to the Moon

  amazeball шумлива купка

  Fly Me to the Moon and let me bathe amooong the staars! Ако ти е потребно малку простор, насочи го своето летало кон бањата за интергалактичка нега. Пушти ја водата да тече и искрши го врвот на оваа Amazeball шумлива купка. Испрскај ја вселенската прашина во водата за да создадеш соѕвездие од богата пена пред да влезеш и да ја пуштиш школката заедно со твоето мало НЛО. Како што сјајот се врти во водите на зајдисонцето, добиваш прегратки од маслата од олибанум, сладок див портокал и зелен лимон кои го вивнуваат твоето расположение кон ѕвездите.

  Достапен

  495MKD / 200g

 • Ginger Ninja накратко

  Ginger Ninja

  шумлива купка

  Останете со ладна глава без оглед на тоа што ви зготвил животот. Под бакарниот оклоп овој нинџа крие куп состојки. Освежителното масло од сицилијанска мандарина и маслото од бергамот ќе ве одржат будни и сконцентрирани. маслото од ѓумбир ќе ве ревитализира пред овој нинџа да се претвори во бобони кои пукаат.

  потрошено

  250MKD / 200g

 • Goddess Bomb накратко

  Goddess Bomb

  шумлива купка

  Божествениот мирис на апсолут од јасмин ќе ве заведе заедно со виолетово сребрената вода, додека темнината на одух маслото и богатата сандаловина ќе ве држат приземјени и смирени. Скапоцени состојки за вистинско божество, подигнетеја свесноста на ново, повисоко ниво. Секој слој од купката се растопува и прави вртлози од различни бои, додека вашето тело се релаксира. Ќе почувствувате загревање на мускулите, подобрена циркулација и ревитализација. Велат дека Клеопатра се капела во млеко, но вистинските божици се капат во путери. Фер тргуваниот Колумбијски какао путер и шеа путерот се раствораат во топлата вода, а потоа како течно злато се појавува аргановото масло. Тоа е “Светото тројство“ на хидтатацијата.

  Достапен

  395MKD / 200g

 • Golden Pear Bomb накратко

  Golden Pear Bomb

  шумлива купка

  Мирисни ноти на пикантни овошја за весели и бистри мисли. Ако животот ви дава лимони вие заменетеги со шумлива крушка која ќе ја потопите во када. Потикнувачкото масло од кардамом се шири низ пареата исполнувајќи ја бањата со пикантен сладок мирис, додека освежителното масло од бразилски портокал ви го избиструва умот. Топлите дрвенасти ноти на оваа крушка ќе ве смират и ќе ги протераат немирните мисли.

  потрошено

  250MKD / 200g

 • Golden Wonder накратко

  Golden Wonder

  шумлива купка

  Оваа шумлива купка е како пакет од поклони, секоj дел одделно има нешто ново да понуди. Таа не е за брза бања, бидејќи на купката и е потребно време да ги отпакува сите скриени тајни. Најпрвин уживајте во времето додека ја протресувате, слушајќи го тропкањето од внатрешноста, запрашувајќи се што има во неа. Потоа фрлете ја во водата и внимателно гледајте како златното се претвара во жолто па во сино притоа испуштајќи растопливи звездички. Ова не е обично капење, ова е ИЗУМ !!! Толку многу ни се допадна оваа шумлива купка, што решивме во неа да го вметнеме еден од нашите најпознати парфеми, така што многумина ќе имаат можност да уживаат во неа. Долгогодишните потрошувачи ќе го препознаат мирисот Champagne Snow Showers, а за новите би објасниле дека тое е мирис на пенлив шампањ, со примеси на масло од сладок портокал, коњак и масло од лајм.

  Достапен

  395MKD / 220g

 • Groovy Kind of Love накратко

  Groovy Kind of Love

  шумлива купка

  Исполнетеја кадата со мир, љубов и оптимизам кои се топат правејќи виножито во вашата када. Ќе се вљубите во оваа мешавина од масло од ружино дрво, бергамот и иланг иланг бидејќи го разведруваат духот а кожата ја освежуваат и тонизираат.

  Достапен

  350MKD / 200g

 • Harajuku накратко

  Harajuku

  шумлива купка

  Изгубетесе во калеидоскопот полн со пастелни бои и мирис на слатка гума за џвакање. Покрај слатките мириси оваа купка крие и свежина од бразилско масло од портокал и бензоинска смола.  Излезете од када и уживајте во слатките мириси кои долго се задржуваат на кожа.

  Достапен

  350MKD / 200g

 • Holly Golightly накратко

  Holly Golightly

  amazeball шумлива купка

  Без разлика дали тргнуваш лесно и полека или избрзуваш, оваа купка ќе распрска зачинети, стимулирачки мириси на бразилски портокал и масло од лист од цимет за топла бања. Тргни го капакот на оваа слатко-зачинета бомба и попрскај ја содржината додека ја полниш кадата. Дозволи им на меурчињата да пораснат пред да го додадеш остатокот и влезеш кон зимско уживање.

  Достапен

  495MKD / 200g

 • Honey I Washed The Kids* накратко

  Honey I Washed The Kids*

  шумлива купка

  Дали сте во потрага по нешто слатко?! Оваа купка мириса на карамела и можеби е токму она што го барате. Со самото потопување во вода почнува да се растопиува фер тргуваниот органски какао путер, во водата се испушта и extra virgin маслиново масло, овие две состојки заедно  и пружаат на кожата одлична доза хидратација. Оваа купка е збогатена со алое вера за смирување на кожата и удобна бања.

  Достапен

  295MKD / 200g

 • Hulder накратко

  Hulder

  шумлива купка

  Земете пауза, полна со морска сол за прочистување на умот и кожаата. Чемпресот и маслото од елеми ги избиструваат мислите а маслото од слатката тангерина ја ревитализира кожата. Емотивната балансираност и стабилноста се дело на давана маслото.  Купка моќна да ги осветли сите мрачни денови.

  Достапен

  250MKD / 200g

 • Intergalactic накратко

  Intergalactic

  шумлива купка

  Дали некогаш сте се запрашале како би изгледало капење во длабока вселена? Поканете го космосот во вашата бања со оваа секси меѓуѕвездена бомба и станете заштитник на својата галаксија. Додека мoќниот мирис од освежителен пеперминт и развеселувачки масла од грејпфрут,ветиверт и масло од кедрово дрво ќе ве приземјат после интергалактичкото патување. INTERGALACTIC е  светкава убавица - ќе ве освои со првото користење и ќе сакате да ја пробате повторно! Ако сакате ултра - шаренa  бања ова е вистинската шумлива топка за вас.

  Достапен

  350MKD / 200g

 • Jingle Bells накратко

  Jingle Bells

  шумлива купка

  Нека заѕвонат ѕвончињата за Божиќ! Протреси ја добро оваа топка и ќе го чуеш далечното ѕвонење кое го најавува доаѓањето на Дедо Мраз. Како што се растопува, брашното од ориз ќе се врти околу тебе омекнувајќи ја водата и твојата кожа како што кристалите од сина сол еруптираат од празничната магја, оставајќи те во спремност да го јавнеш денот што доаѓа. Моќен хор од масло од бразилски портокал и масло од пачули ќе те остават во среќно расположение.    

  Достапен

  395MKD / 200g

 • Karma Yantra накратко

  Karma Yantra

  шумлива купка

  Смиретеја боемската душа со балансирачкиот мирис на пачули и острите ноти од бор. Блеска од силни состојки кои што ќе ви донесат сонце и позитивни мисли. Karma Yantra со маслото од портокал и маслото од лимонова трева внесува свежина помеѓу сите земјени ноти, разведрувајќи ја кожата и разбиструвајќи го умот, додека пикантното масло од елеми пружа спокој. Излезете од купката спремни да делите добрина и позитивни мисли.

  Достапен

  350MKD / 200g

 • Lord of Misrule накратко

  Lord of Misrule

  шумлива купка

  Уживајте во прекрасните зелено-виолетови бои на шумливата топка и во мешавина на билки и зачини како пачули и црн бибер. Инспирирана е од паганскиот фестивал на Лудите каде кога ќе потече виното фестивалот започнува...

  Достапен

  320MKD / 200g

 • Luxury Lush Pud накратко

  Luxury Lush Pud

  шумлива купка

  Етерични масла од лаванда, тонка и иланг иланг за релаксирачка бања пред спиење. Зграбете ја омилената книга, наполнете ја кадата со топла вода и ставете ја оваа бомба со мирис на рибизла и бергамот. Разведрувачкото масло од бергамот и апсолутот од црна рибизла овозможуваат слатко и охрабрувачко капење во кадата. Шаренилото на површината на водата е шлагот на тортата од комплетна уживанција.

  Достапен

  350MKD / 200g

 • Mercury Retrograde накратко

  Mercury Retrograde

  шумлива купка

  За кога чувствуваш дека работите одат наопаку... На Halloween оваа година, Меркур ќе биде ретрограден, но пред мислите на неизбежлив хаос поминат низ твојот ум, грабни ја оваа космичка шумлива купка. Без разлика дали сте го преспале алармот или разговорите со пријателите звучат чудно, можеби ти треба малку сигурност. Маслата од сицилијански лемон се судираат со стимулирачкиот ѓумбир за да ја олеснат тензијата и да го подигнат расположението. Содиум алгинатот ќе те обвие во мека прегратка, а крупната морска сол ја омекнува кожата. Овошните бучу масла ќе те смират, а циметот ќе те возвиши и ќе ги измие сите грижи од непријатните средби.  

  Достапен

  350MKD / 200g

 • Metamorphosis накратко

  Metamorphosis

  шумлива купка

  Симфонија од мрак и светлина. Ќе ослободи смирувачка смола од црн бибер и мирха за да се исчисти и смири душата. Пуштете ја во када полна топла вода, и како што темнината од ноќта се шири, топло изгрејсонце од цимет со портокалова, розова, жолта и зелена се шири и живнува. Oслободете се од старите навики и стапнете во нов свеж ден.

  потрошено

  295MKD / 200g

 • Monsters’ Ball накратко

  Monsters’ Ball

  шумлива купка

  Виолетово чудовиште со едно окце кое ќе набљудува дали си поминувате убаво на забавата која ќе ви ја подготви! Со масло од лајм и нероли кои ќе се погрижат да бидете во добро расположение и какао путер за длабинско негување на кожата.

  Достапен

  395MKD / 200g

 • Not So Secret Santa накратко

  Not So Secret Santa

  шумлива купка

  Whoops! Кога Дедо Мраз се заглави во снежна топка почна да вика „Нема да добиеш подароци освен ако не ме спасиш!“  Сите сме се тркалале во снег, па и Дедо Мраз не е ништо поразлично. Овој Дедо Мраз има потреба да се спаси од ситуацијата, па ајде, пушти ја оваа слатка цитрусна купка во бањата и ослободи го! Направена со остар и голицкав мирис на пита од лимон, оваа шумлива купка ја ослободува фрагранцијата на лимон и лимонова мирта во водата да те расположи во ладните зимски денови и да се почувствуваш поведро. Е сега, можеби не може да се сокријат рацете и нозете кои отпаѓаат при топењето, но оваа купка можеби крие изненадување. 

  Достапен

  280MKD / 200g

 • Over And Over накратко

  Over And Over

  шумлива купка

  Лансирајте ја оваа шумлива топка во вашата бања и подгответе се за нејзините живи, вртоглави движења!   Оваа енергична бомба со какао путер ќе се тркала во кадата полна со вода оставајќи зад  себе траги од живописни розови, портокалови и златно обоени струи. Маслото од лајм и анасон ќе ги разбудат вашите сетила што ќе ја направи оваа топка совршен почеток за една бурна и возбудлива вечер надвор (или внатре)!

  наскоро

  250MKD / 200g

 • Pop Art накратко

  Pop Art

  шумлива купка

  Си донесов пченка за пуцкање! Кога времето надвор е страшно, но бањата изгледа толку удобно, подигни ја температурата и дојди во прегратка со оваа вкусна топка пуканки. Нахрани го погледот со спектаклот од златни портокалови и жолти вртежи  кои ја милуваат површината на водата додека пријатна комбинација од морска сол и пченично брашно ја омекнуваат кожата. Со секоја купка имаме спакувано доволно бомбони што пуцкаат кои траат дури десет минути, а самиот звук ќе ја исполни собата и ќе те натера да помислиш дека никогаш нема да запре. Неодоливиот мирис на карамела ќе остане на кожата!

  Достапен

  350MKD / 200g

 • Punkin Pumpkin накратко

  Punkin Pumpkin

  шумлива купка

  Внимавај на нешата што прават звуци во ноќта и наполни ја кадата до врв со портокалов страв! И така ќе откриеш дека тие очи што светат во темнината, всушност припаѓаат на морниците од топол цимет. Ноќта се приближува и настапува тишината, а насекаде околу тебе повикува темнината. Не погледнувај на страна, внимавај да не вриснеш и исчисти го воздухот со прав од тиква! Твојата бања те повикува, па зошто чекаш? Часот на вештерките ќе ги донесе кошмарите на твоите порти, а за да се заштитиш добро само пушти ја оваа шумлива купка и препушти се на стражарењето на цитруснитемасла!

  Достапен

  350MKD / 200g

 • Rocket Science накратко

  Rocket Science

  шумлива купка

  Лансирајте се во орбита полна мешавина од масла од бергамот и лимон. Вивнете се во прекрасната отсликана купка, прошарана со жолти и сини бои. Слетајте на површината на водата, опуштете се и уживајте во набљудувањето на оваа купка која со топењето нежно се движи. Ќе ја обожувате до месечината и назад!

  Достапен

  285MKD / 200g

 • Rudolph bomb накратко

  Rudolph bomb

  шумлива купка

  Yule go down in history! Без разлика дали си танчер или мрзливко, придружи се на сите игри и дозволи оваа купка да те води до совршената зимска бања! Како и Рудолф, со сјајниот нос, се топи во водата и ослободува бензоин смола и рози за супер пријатна бања која мириса како најпразничниот марципан. Какао путерот ја остава кожата мека и негувана. Ниту еден ирвас не е комплетен без неговите рогови, па и оваа топка не е нешто поразлична! Не е само шумлива купка, туку е и подарок сама по себе. Рециклираната хартија за рогови функционира како порака, па можеш да си напишеш од кого и за кого е.

  Достапен

  280MKD / 200g

 • Sakura накратко

  Sakura

  шумлива купка

  Прослава на пролетта... Експлозија од цветни мириси инспирирани од цутењето на јапонските цреши. Оваа шумлива купка е дизајнирана за да го разбуди оптимизмот кој доаѓа со првите знаци на пролетта. Смирувачките масла од мимоза и јасмин се придружени од маслото од лимон и цвет од портокал за да Ви се доближи мирисот на ова шаренолико годишно време.

  Достапен

  320MKD / 200g

 • Santa's Grotto накратко

  Santa's Grotto

  шумлива купка

  Се чувствуваш уморно од украсувањето овој Божиќ? Донеси го допирот на луксуз во својот дом и скриј се во бања полна виолетови драгоцени камчиња. Наполни ја просторијата со свеќи и затвори ја вратата, набљудувајќи го танцот на рефлексиите на таванот како сенки во тајна пештера... Ова е крем де ла крем на шумливите купки, вртејќи се во тиркизни тонови и ослободувајќи зефир од цветен абсолут и вртежи од иланг иланг.

  Достапен

  395MKD / 200g

 • Sex Bomb накратко

  Sex Bomb

  шумлива купка

  Кога го имате тоа чувство дека сте уморни, под стрес и анксиозни... Тогаш Ви е потребно сензуално опуштање. Интензивната мешавина од јасмин, иланг иланг и жалфија наскоро ќе Ве опуштат и ќе го подобрат расположението... Јасминот е познат како афродизијак уште од антички времиња, се користел како сензуален парфем во Индија со векови и во ароматерапијата за опуштање од стрес и анксиозност. Жалфијата го прочистува умот, а иланг иланг е познат по тоа што Ве ослободува од Вашите грижи. 

  Достапен

  320MKD / 200g

 • Shoot For The Stars накратко

  Shoot For The Stars

  шумлива купка

  Маѓепсувачка боја со смирувачки мирис на мед и карамела.  Претворете ја бањата во ѕвездено небо и опуштете се додека маслото од бразилски портокал и маслото од бергамот го одигруваат својот заводлив танц на вашата кожа. Ставете ја оваа бомба во вашата када и уживајте во слаткиот мирис на мед, додека хранливото фер тргувано масло од какао омекнува се пред себе.

  Достапен

  350MKD / 200g

 • Snow Fairy Bomb накратко

  Snow Fairy Bomb

  шумлива купка

  Опуштете се во кадата полна со розевкаста боја и верувајте во добрите вили, затоа што слаткиот мирис ќе ви помогне да отпатувате во Недојдија.

  Достапен

  350MKD / 120g

 • Snow Fairy Crystal Ball накратко

  Snow Fairy Crystal Ball

  amazeball шумлива купка

  Ако помисли дека не можеме да ја подобриме Snow Fairy, почекај додека не ја пробаш оваа amazeball. Стани своја сопствена самовила - отвори го капакот на ова магично грне и испрскај ја мистичната прав во када со вода. Потоа, вдиши ги слатките и цитрусни мириси на синтетичкиот musk и персиски зелен лимон. Потопи ја целата топка за вистинско шеќерно покиснување.

  Достапен

  495MKD / 200g

 • Snowman Dreaming накратко

  Snowman Dreaming

  шумлива купка

  Settle down before it Snowballs! Ден по зимски ден, малиот Снешко сонува, но не за Атлантикот или безбројни сладоледи, туку за долга топла бања во купка оставајќи ги боите на виножитото и меурчиња позади себе... Сите снешковци пријатели му рекоа дека ќе се стопи, но еден божиќен ден му се исполнија сништата, бидејќи сега танцува во бањата само за тебе. Полн со кинеско кедрово дрво и масло од лаванда, оваа купка ја полни бањата со сонлив мирис.

  Достапен

  280MKD / 200g

 • The Experimenter накратко

  The Experimenter

  шумлива купка

  Имаме нешто да признаеме... Оваа купка е билетот до сопствен филм во бањата. Ви го покажавме нашето The Experimenter видео, сега Ви даваме шанса да настапите на сцена во живо, и да снимите филм полн боја. Ако сте во потрага по авантура - ќе ја најдете во оваа шумлива купка која е полна со живи бои, слатки кои пуцкаат и сладок абсолут од ванила. Романса полна енигма која содржи длабоки и комплексни ноти на ветиверт кои ги носат сетилата по тајна патека пред кремастите ванила и тонка да Ве ослободат со слаткиот противотров. Ќе најдете се’ што отсекогаш сте сакале да направите, па така во екот на плетка од пет сјајни бои, нема никогаш да посакате да ја замените.  Највозбудливата купка која некогаш настапила на сцена.  Неверојатна, сензационална... Ви ја претставуваме The Experimenter ! 

  Достапен

  350MKD / 200g

 • The Worlds Smallest Disco накратко

  The Worlds Smallest Disco

  шумлива купка

  Your disco needs you! Сакаме добра журка, без разлика дали е тоа шизење во бар, покажување танцувачки потези во клубот или играјќи како твоите баба и дедо на свадба. Кога сакаш да прославиш, но не сакаш да се социјализираш, пушти ја твојата омилена музика, заборави на потезите и фрли ја шумливата копка во топла вода во кадата. Нема веќе плачење во диско, само погледни ги боите и разведрувачките масла од зелен лимон и грејпфрут како танцуваат во воздухот низ твојата бања. Заслади се со масло од коњак како што се впушташ во водите и настапи на твојот приватен подиум (те замолуваме да не пробаш да танцуваш во бањата).

  Достапен

  395MKD / 200g

 • Think Pink накратко

  Think Pink

  шумлива купка

  Забранете го црното, изгорете го синото и закопајте го бежовото! Замислете бранови од фантастична фузија, извори од розево обоено масло, машнички полни вода богата со тонка, помислете на Vogue и размислувајте розево! Преслечете се во нешто подобро од било кога: јадро со слатка циклама боја која се разбранува како фин материјал и станува најдоброто искуство во бањата. Омекнувачко пченкарно брашно и луксузната ванила се спојуваат во облаци од миризлива пена - сензуална и омекнувачка прегратка. Дозволете нотите на карамела да Ве носат на облаци од софистицираност. Легнете, опуштете се и сонувајте за Холивуд. 

  Достапен

  320MKD / 90g

 • Twilight накратко

  Twilight

  шумлива купка

  Ако се почувствувате дека Ви бега сонот.. Оваа комбинација од есенцијални масла ќе Ви помогне да се подготвите за добар одмор. Како што Twilight плови по површината, бојата се затемнува како зајдисонцето и станува потемно, претварајќи ја водата во светкаво темно виолетова.  Мирисот е скроен само за да Ви помогне со заспивање: лавандата смирува, го прочистува умот која се користи во ароматерапијата за смирување на инсомнија и да поттикне мирен сон. Смолата бензоин и тонка Ве повикуваат на пијалок од млечна карамела помешана со добро бренди за дополнително опуштање.. 

  Достапен

  295MKD / 180g