Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Стилизирачи и негувачи

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Sea spray - hair mist

  Виолета

  Прекрасен лесен спреј за текстура на косата. Го користам на мокра и потоа на сува коса за постабилен ефект на брановидни локни. Мирисот е неодолив....

 • Dirty Hair накратко

  Dirty Hair

  крем за стилизирање

    Направи го твојот стил!   Исправете ја косата нагоре или спуштете ја надолу со нашиот омекнувачки а задржувачки на форма крем за коса. Какао путерот ќе ја омекне косата а рузмаринот ќе го смири скалпот. Ова е одлична крема за да ја задржите косата на место но со по природен изглед; намирисана е со дел од состојките на нашиот Dirty парфем.   За кого е наменета? Dirty Hairstyling Cream е наменета за сите оние кои што сакаат фризурата да им биде фиксирана и непроменлива во текот на целиот ден . Восокот не е секогаш најдоброто решение за косата на многу луѓе, затоа ви ја претставуваме оваа прекрасна алтернатива. Ние користимe навлажнувачки какао путер за да овозможи лесно контролирање и стилизирање на вашата коса.

  Достапен

  595MKD / 100g

 • Hair Custard накратко

  Hair Custard

  дресинг за стилизирање коса

  Се бори против статичкиот електрицитет, ја влажни костата и и дава доготраен сјај и форма. Луксузна избалансирана мешавина на протеини, масла и путери кои ја негуваат косата без да ја направат тешка и масна. Густата структура е добиена благодарение на новата состојка - восок од кора од портокал.

  Достапен

  995MKD / 100g

 • R&B накратко

  R&B

  навлажнувач за брада и коса

  Скротете ја џунглата со R&B Тропските путери и канделила восокот ќе помогнат за хидратација и средување на разлетаната коса или на збеснатата брада.  Овој производ е одличен за многу виткана и многу сува коса, ќе ја изнегува и ќе и даде тело. Ние веруваме дека здравa коса е потребен и здрав скалп R&B ќе помогне и за многу сув скалп и проблематичните суви врвови. Вратете и го сјајот и телото на вашата коса! За здрава, мека, скротена и изнегувана брада третирајте ја со R&B, направен со екстремно богата мешавина на масла и путери кои ќе и дадат природна убавина. 

  Достапен

  995MKD / 100g

 • Sea spray - hair mist накратко

  Sea spray - hair mist

  спреј за коса

  За здрав природен и влажен секси изглед на вашата коса Спреј за коса со морска вода и морска сол за волумен, растителен глицерин за омекнување и влажност, апсолут од цвет од потокал, грејпфрут, нероли и ружи.

  Достапен

  995MKD / 100g

 • Sunny day накратко

  Sunny day

  спреј за лесно расчешлување

  Антистаички спреј за лесно расчешлување (отплеткување) на косата. Покрај убавото тело на косата овој спреј ќе и подари и прекрасен мирис на темјанушки.  За полесно справување со проблематичната коса прекрасна, ефективна мешавина на мед, свеж сок од лимон и иланг илан.

  потрошено

  995MKD / 100g