Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Кни

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Caca Brun

  Aleksandra

  Odlicno...kosta e regenerirana sjajna i mirizliva

 • Caca Brun накратко

  Caca Brun

  кна за коса

  Суптилна кафе боја. Caca Brun е направена од црна и црвена кна, плус мелено кафе за темно кафеава сенка. Неколку дена косата ќе ви мираса на свежо еспресо. Маслото од цимет, коприва во прав и алги се за екстра сјај и мекост. Одлична е за луѓе со не одредена боја на коса. Нека вашата коса блесне во полн сјај.

  Достапен

  995MKD / 325g

 • Caca Marron накратко

  Caca Marron

  кна за коса

  Темно црвено-кафеавкаста и сјајна како нова паричка. Caca Marron дава темно црвена и богата кафеава боја, боја која предизвикува луѓето да коментираат. Навистина! Кафето дава јака, длабока кафеава боја а црвената кна дава сјај и темно црвена боја која привлекува внимание. Содржи диви тревки, билки, кафе и цимет за прекрасен сјај и неодолив природен мирис.

  Достапен

  995MKD / 325g

 • Caca Noir накратко

  Caca Noir

  кна за коса

  Чиста персијска кна помешана со индијско индиго  Тоа е древна индијска традиција да се меша црвена кна со ферментиран, исушен корен од индиго, за коста да добие јак темен сјај. Да бидеме искрени индигото е скапо, па затоа насекаде можат да се најдат кни со синтетичко индиго, но ние се држиме понастрана од таквите. Caca Noir на Lush содржи црна кна, како путер, црвена кна со пудра од индиго, мелено кафе, масло од каранфилче за мирис и ирска мов и алги за омекнување.

  Достапен

  995MKD / 325g

 • Caca Rouge накратко

  Caca Rouge

  кна за коса

  За црвена коса како зајдисонце. Ова е одлична црвена персијска кна со какао путер кој ќе ја исхидрира косата и ќе ја засили бојата, сокот од лимот и рузмаринот ќе и дадат дополнителен сјај а маслото од цимет мириса убаво и го негува скалпот. Само ова ви е потребно доколку сакате навистина црвена коса.

  Достапен

  995MKD / 325g