СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Цврсти регенератори

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Avocado Co-Wash накратко

  Avocado Co-Wash

  цврст шампон и регенератор

  Шампон со свежо авокадо, ладно цендено маслиново масло и оцет од јаболки за скротена, свиленкаста и хидрирана коса. Нежно ја мие косата, ја негува и и дава влажност. Најдобро се однесува на многу сува и виткана коса.

  Достапен

  895мкд / 100g

 • Big Solid Conditioner накратко

  Big Solid Conditioner

  цврст регенератор

  Тврд регенератор за коса со близу 30% кокосово масло за да ја скроти и навлажни косата. Содржи и канделила восок и масло од јојоба за сјај и подобрување на состојбата на косата, масло од лимон за дополнителен сјај кој ќе го имате во изобилство, инфузија од морски алги за да ја чувствувате косата лесна а воедно да добиете и омекнување, изобилие од растителен глицерин за обложување и навлажнување на влакното и парфем од ванила, масло од ветиверт, апсолут од јасмин и масло од бергамот кој го прави овој регенератор прекрасен и неодолив.  

  Достапен

  350мкд / 50g

 • Godiva накратко

  Godiva

  цврст шампон и регенератор

  Godiva е повеќенаменска. Оваа плочка чисти, регенерира, ја омекнува косата и и’ дава сјај, но најмногу е заводлива. Сензуалниот мирис на јасмин припаѓа само на неа, можеби не е асот во ракав, но е најбитната состојка. Какао путерот делува како регенератор, давајќи сјај и омекнувајќи ја косата, маслото од јојоба и макадамски лешник дополнително нахрануваат, а маслото од иланг иланг се грижи за заштитата на влакното.

  Достапен

  595мкд / 55g

 • Jungle накратко

  Jungle

  цврст регенератор за коса

  Тврд регенератор за сува,виткана и разлетана коса. Хелен Амборсон откри дека какао путерот ке се излизга по вашата коса за да ја направи помека а кога ќе го измиете да ја остави сјајна и мазна. Jungle ќе го чувствувате поинаку од течните регенератори. Се додека не го измиете нема ни да приметите дека сте го нанеле. А откога ќе се исплакне вашата коса од коренот до врвот ќе биде нахранета, мазна, сјајна а доколку е виткана ќе има прекрасно обликувани локни.

  Достапен

  350мкд / 50g

 • Sugar Daddy - O накратко

  Sugar Daddy - O

  регенератор за плава/седа коса

  Регенератор кој што е добар за коси со светли тонови. Комбинацијата од маслиново масло, мароканско арганово масло и масло од јојоба ја негуваат косата и и ја даваат потребната влажност на сувата и фарбана коса. Лененото семе се додава да ја омекне косата да не изгледа како слама што често се случува кај премногу бојадисаната коса. Овој регенератор оди во комбинација со најпродаваниот течен шампон Daddy-O кој русокосата и седата коса ја осветлува и освежува. 

  Достапен

  350мкд / 45g

 • The Plumps накратко

  The Plumps

  цврст регенератор

  Посакувате коса која блеска со сјај и волумен? Тоа и ке го добиете со овој регенератор преполн со кедрово масло ,мед и морска сол.

  Достапен

  350мкд / 50g