Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Течни регенератори

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Happy Happy Joy Joy

  Ivana

  Koga dobiv tester od ovoj regenarativen parfem od najdobriot menager na Lush vo Makedonija, Angel, ne sum go slusnala deka sodrzinata od maloto kutuvce e za na kosa a ne za na lice:) I taka cela nedel...

 • Veganese

  Ivana

  Cao na ceslite, cetkite za kosa i se sto ve nervira dur se spremate da bidete svoja najdobra verzija nautro. Ili navecer. Ovoj regenerator e Lush vo delo. Genijalno:)) A gi obozavam i veganite!!! Tolk...

 • American Cream

  Андриана

  Регенераторот е одличен, не ја масти косата, а сепак и дава сјај и тежина и мириса прекрасно. Многу ми одговара после soak and float да ја маскира миризбата на шампонот. Текстурата е многу полесна од ...

 • American Cream накратко

  American Cream

  регенератор за коса

  American Cream е регенератор за коса со јагода и ванила кои ќе и ја вратат живоста на вашата коса.  Најверојатно мислите дека го препорачуваме за густа коса која не била доволно негувана. Нашиот двоен регенератор е добар како за коса која е во лоша состојба така и за негувана коса на која само повремено и е потеребен третман. Косата ќе мириса на мед и ванила помешани со јагоди.  

  Достапен

 • Happy Happy Joy Joy накратко

  Happy Happy Joy Joy

  регенеративен парфем за коса

  Регенерирајте ја вашата коса со бадемово млеко, масло од јојоба и вода од цветови од ружи и портокали. Вегански регенератор за доведување во ред и за навлажнување на сувата и разлетана коса. Содржи ружина вода и вода од цвет од портокали за разубавување на косата, бадемово млеко за зајакнување и навлажнување, масло од јојоба за дополнително хидрирање и сјај, масло од грејпфрут и лајм за освежување и сјај, парфем од апсолут од цвет од портокал, масло од ружино дрво, масло од ружи и масло од грејфрут за неодолив мирис и комплена нега.

  Достапен

 • R&B накратко

  R&B

  навлажнувач за брада и коса

  Скротете ја џунглата со R&B Тропските путери и канделила восокот ќе помогнат за хидратација и средување на разлетаната коса или на збеснатата брада.  Овој производ е одличен за многу виткана и многу сува коса, ќе ја изнегува и ќе и даде тело. Ние веруваме дека здравa коса е потребен и здрав скалп R&B ќе помогне и за многу сув скалп и проблематичните суви врвови. Вратете и го сјајот и телото на вашата коса! За здрава, мека, скротена и изнегувана брада третирајте ја со R&B, направен со екстремно богата мешавина на масла и путери кои ќе и дадат природна убавина. 

  Достапен

  995MKD / 100g

 • Retread накратко

  Retread

  тројно јак регенератор

  Retread е тројно јак регенератор кој и подарува нов живот на тажната, неуредна и исушена коса. Направен од свежи дињи, авокадо, млеко од соја и јогурт со намера на вашата коса да и ги обезбеди природните витамини и протеини наместо сомнителните синтетички замени. Во случај кога се работа за коса во навистина очајна состојба Retread навистина ќе и го врати здравјето и среќата. Најдобар е во комбинација со Rehab шампонот за коса.

  Достапен

  995MKD / 245g

 • Veganese накратко

  Veganese

  регенератор нормална-масна

  Регенератор од нормална до мрсна коса. Поминавме многу години пробувајки различни комбинации на свежи состојки за да на крај го добиеме тоа што го сакавме. Veganese е резултат на долгогодишниот труд на Хелен да направи посебен регенератор кој ќе биде наменет за веганите а кој ќе делува како било кој друг. Со рузмаринот, лавандата и агарот, вашата коса ќе биде мека и сјајна и без вообичаеното додавање на ланолин.

  Достапен