СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

2000 - 3000 ден

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

Дали знаете дека во LUSH рачно ги дизајнираме, полниме и рачно ги пакуваме сите подароци со мнооогу љубов. 
Дизајнерскиот тим за подароците е составен од креативни умови од секаде низ светот кои секогаш изнаоѓаат иновативни начини да се каже “Ти благодарам“, “Те сакам“, “Среќен роденден“ “Среќен празник“, “Ти честитам“  ...
Секој подарок е креиран во LUSH, рачно нацртан или дизајнирано обоен. Овие подароци се еден од најубавите начини да прославите со луѓето кои ви се драги.

 • Check It Out накратко

  Check It Out

  подарок

  Совршена забава за вас и вашето семејство. Сакате да подарите некому подарок за неверојатно туширање? Ако сакате, тогаш овој подарок е вистинскиот избор за вас!  Содржи: гел за туширање Cinders (100g), регенератор за туширање Christingle (45g), сапун Christmas Citrus (120g), гел за туширање Dirty (100g) и пилинг за тело Scrub Scrub Scrub (75g).

  Достапен

  1 605мкд / 450g

 • Dirty Gift накратко

  Dirty Gift

  Доза на билна свежина е вистинската работа која им е потребна на мажите постојано во движење. Дотерајте се со помош на овој освежувачки подарок и припремете се да го освоите светот! Содржи: гел за туширање Dirty Springwash (100g), крема за коса Dirty (45g), крема за бричење Dirty (45g) и спреј за тело Dirty (100ml). 

  Достапен

  2 295мкд / 320g

 • Secret Garden накратко

  Secret Garden

  Упатете се кон тунелот од грмушки полни со ружи, поминете покрај стеблата полни со златни круши и пронајдете си удобно место покрај сонливата лаванда.  Очекувајте комплетна елеганција! Содржи: гелови за туширање Rose Jam (100g) и Sleepy (100g), Регенератор за тело Ro's Argan (45g), лосион за тело Sleepy (50g), сапун за тело Golden Pear и путер/пилинг за тело Scrubee.

  Достапен

  2 100мкд / 450g