СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Пудри за тело

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Silky Underwear накратко

  Silky Underwear

  пудра за интимна нега

  Нежна, сензуална пудра за доцните вечерни часови... Афродизијачкиот мирис на цветот од јасмин ќе ви ја разгори желбата за вечерно уживање а ситните парчиња какао путер ќе ја направат вашата кожа свиленкаста. Слободно користете ја и за најосетливите делови од телото, а за потполно уживање посипете малку и во постела.

  Достапен

  495мкд / 60g

 • Snow Fairy Sparkle Jar накратко

  Snow Fairy Sparkle Jar

  путер и пудра за тело

  Спремни сте за возбудлива авантура? Не треба да импровизирате, се што ви е потребно е сјај, самоувереност и малку магичен прав.  Оваа розевкаста слатка од какао путер и сладок мирис, полна со пудра и светки, е совршен додаток на негата на кожа пред да излегување. Прободете ги вдлабнатините и напудрете се по целото тело. Откако ќе ја потрошите пудрата, нанесете го какао путерот по вашето тело за целосно задоволство.

  Достапен

  550мкд / 50g

 • T for Toes накратко

  T for Toes

  пудра за стапала

  Победете ја непријатната миризба со тоа што малку ќе ги напудрите нозете и ќе посипете малку пудра во обувките. Маслото од чајно дрво е силен антисептик а глината во прав совршено ќе ја упие преголемата влажност.

  Достапен

  450мкд / 60g

 • The Greeench накратко

  The Greeench

  деодорант во прав

  Лесен пат до чистина. Овој природен деодорант во прав има зелена боја, па така хербалните состојки спакувани во него мислат најдобро за твојата кожа. Мајчина душица, чајно дрво и жалфија го неутрализираат непријатниот мирис и одржуваат свежина. Па, не поти се! Полна рака рузмарин, жалфија и мајчина душица формираат свето тројство кое неуморно се бори против бактериите. Ова не изгледа како секојдневниот деодорант, но не се двоуми... Апсорбирачки lycopodium во прав ќе ги одржи пазувите суви за да ги завршиш дневните обврски со самодоверба.  Испрскај на дланката и истриј на суви и чисти пазуви. Тоа е тоа. Едноставно. 

  Достапен

  595мкд / 75g

 • Twilight Sparkle Jar накратко

  Twilight Sparkle Jar

  путер и пудра за тело

  Сиот тој сјај е злато. Добро, не баш злато. Некогаш е лаванда и Иланг Иланг. Напудрете се со двојна доза на лаванда и масло од Иланг Иланг пред да западнете во длабок сон. Иланг Иланг ќе ви пружи слатки сништа, а златните светки ќе и додадат дополнителен гламур на вашата забава во пижами.  Прободете ги вдлабнатините и напудрете се по целото тело. Откако ќе ја потрошите пудрата, нанесете го какао путерот по вашето тело за целосно задоволство.

  Достапен

  550мкд / 50g