СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Нозе

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Elbow Grease накратко

  Elbow Grease

  универзална плочка

  Хидратантна плочка погодна за негување и смирување на тетовираните делови од телото. Иако е наменета за лактите може да се употреби и онаму каде што ви е потребна најголема хидрација за кожата. Направена е од 40% ладно цедено кокосово масло и 25% купуаку путер, муру муру путер, лилип путер, масло од нероли, масло од ружино дрво, масло од иланг иланг...

  Достапен

  550мкд / 60g

 • Pink Peppermint накратко

  Pink Peppermint

  лосион за нозе и стапала

  Минт ревитализација за нозе за освежување и намалување на отоци. Прекрасен лосион за стапала полн со состојки кои ја освежуваат и смируваат кожата. Розев и весел лосион кој ќе ги смири и одмори дури и нозете кој цел ден го поминале во обувки. Ние користиме и масло од пеперминт и масло од спеарминт за во исто време се ослободите од болките и да ги разладите стапалата. Арниката и невенот ќе ја одземат жештината  ги смируваат и олеснуваат стапалата и нозете. По Fair Trade Foot Lotion вашите стапала повторно ќе бидат спремни да се нурнат во обувки и да зачекорат во нов убав ден.

  Достапен

  795мкд / 225g

 • Pumice накратко

  Pumice

  сапун / пилинг за стапала

  SRUB ME LIKE YOU DO!!! Две во едно, сапун и пилинг за отстранување на тврдите делови на кожата. Мелените вулкански камења направат пилинг и измазнување, маслото од кокос ќе ги омекне а стапалата дополнително ќе се освежат и прекрасно ќе мирисаат со маслото од сладок портокал.

  Достапен

  295мкд / 70g

 • T for Toes накратко

  T for Toes

  пудра за стапала

  Победете ја непријатната миризба со тоа што малку ќе ги напудрите нозете и ќе посипете малку пудра во обувките. Маслото од чајно дрво е силен антисептик а глината во прав совршено ќе ја упие преголемата влажност.

  Достапен

  450мкд / 60g

 • Метално кутивче накратко

  Метално кутивче

  Со толку многу производи без пакување на нашите полици, секако дека има логика да Ве снабдиме со кутивчиња кои можете да ги употребите повеќе пати.  Користете го ова метално кутивче за да ја организирате Вашата колекција, да ги зачувате Вашите омилени производи од водата која прска при туширање или за полесен транспорт на Вашите омилени производи каде и да одите. Ова квадратно кутивче е одлично за чување на цврсти шампони, цврсти регенератори, парчиња сапун и цврсти пилинзи за тело.

  Достапен