Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Спрејови за тело

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Dad's garden - Lemon tree накратко

  Dad's garden - Lemon tree

  спреј за тело

  Топол и сончев цитрус. Љуби се себеси со спомени на топла сончева светлина со која се поигруваат лимонот и лиметата. Овој миризлив спомен на Марк од градината со лимони на татка си во Јужна Африка вклучува сладок цитрус со твист на бергамот и лаванда кој се задржува на кожата и во умот. Испрскај го по цело тело за да се освежиш во светлите бои на градината и да ја почувствуваш топлината на зраците кои го допираат цело тело.

  Достапен

  1 195MKD / 200g

 • Dirty Body Spray накратко

  Dirty Body Spray

  спреј за тело

  Време е да заиграте надвор од правилата. Потребно ти е будење? Оваа мешавина на спеарминг, сандалово дрво и есенцијални хербални масла ќе те подигне на нозе. Спеарминтот освежува и го буди умот, го чисти умот и ја лади кожата. Нежните ноти на лаванда и сандалово дрво додаваат дрвенеста и приземјувачка нота на мирисот.  Оттргни ги пајажините и испрскај се по цело тело за ревитализирачки бран на свеж воздух. 

  Достапен

  1 495MKD / 200g

 • Rose Jam Body Spray накратко

  Rose Jam Body Spray

  спреј за тело

  Турски деликатеси со нијанси на слатки, розе обоени мириси, помешани со свежината на сицилијански лимон.

  Достапен

  1 995MKD / 200g

 • Snow fairy Spray накратко

  Snow fairy Spray

  спреј за тело

  Ова е вистинската работа за добрите вили, самовили и за останатите волшебни суштества на кои им е потребна малку сладост во животот. Потребно е само мала количина од овој спреј за да се телепортирате во вашата омилена слаткарница кога и да посакате.  Напрскајте се со магија и завијте се со мирис на шеќерна волна и гума за џвакање.  P.S. За време на изработката на овој спреј ниедна вила не беше повредена!

  Достапен

  1 395MKD / 200g

 • Twilight Body Spray накратко

  Twilight Body Spray

  спреј за тело

  Волшебен и примамлив, иланг иланг ќе даде цветни задимени ноти, а слатката тонка заедно со лавандата ќе смират и дадат спокојство. Доволно е малку за да се задржи заводливиот мирис на кожата за доооолго време. Спремни за спиење?

  Достапен

  1 495MKD / 200g

 • Vanillary Spray накратко

  Vanillary Spray

  спреј за тело

  Серенада за сите сетила! (“Sugar and spice“) Заводливо и слатко, идеална мешавина.  Утешителен мирис на ванила кој потсетува на домашни колачи. Заводливите ноти на маслото од  на јасмин му даваат сензуална нота а маслото од тонка му дава нежност.

  Достапен

  1 795MKD / 200g