Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Креми за бричење

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Prince

  SLOBODAN

  kremata e odlicna kako sto mozev da se uveram. bi sakal da me informirate za najdobriot nacin na upotreba.

За лесно бричење и чувство на удобност во сопствената кожа, се’ што Ви е потребно е остар брич, топла вода и богат крем за бричење. 

Одберете еден од нашите кремови за бричење за да доживеете бричење кое ја остава Вашата кожа мека и хидрирана, додека мирисот кој ќе остане на неа ќе биде незаборавен и ќе мириса неодоливо.

 • D'fluff накратко

  D'fluff

  сапун за бричење

  Освежено и вкусно! Го измешавме нашиот сапун за бричење со свежи јагоди и какао путер за да создадеме богат и нежен сапун кој го остава телото свиленкасто меко. Содржи масло од кокос, златен сируп и белки од јајца за лесна текстура која ќе ти помогне безболно да ги отстраниш непосакуваните влакна. Може да се користи за нозете, лицето или цело тело. Едноставно нанеси го на кожата и повлечи со жилетот.

  Достапен

  495MKD / 70g

 • Dirty Shaving Cream накратко

  Dirty Shaving Cream

  крем за бричење

    Заштитете го и смирете го лицето со овој дарежлив крем за бричење. Смирувачкото овесно млеко, шеа путерот и медот се одлични за смирување на иритациите и црвенилата на осетливо лице. Dirty момците треба да ја користат оваа омекнувачка крема за да му помогнат на жилетот да ги отстрани влакната, притоа оставајќи го лицето мазно, меко и сјајно. Овој крем е намирисан со лаванда и сандалово дрво за дополнително смирување на кожата и добивање на вистинска Dirty арома.   Не е само за момци ! Не само мажите треба да уживаат во Dirty мирисот и да ја чувствуваат свежината на лицето. Дамите исто така може да уживаат во свиленкасто мазна кожа на своите нозе или под пазувите со само малку од овој чудотворно омекнувачки крем.

  Достапен

  495MKD / 100g

 • Prince накратко

  Prince

  крем за бричење

  За бричење кое ќе те остави да се чувствуваш како да си од кралско семејство. Хранлив крем за бричење кој ќе ти помогне да изгледаш неверојатно мазно, а ќе те остави да мирисаш како никогаш досега. Искористивме затегнувачки екстракт од див лешник кој ги затегнува порите, па така полесно се изложуваат влакната за жилетот. За да се заштити кожата од сечилото додадовме исцедок од ленено семе и смирувачка розина вода. Освежувачкиот мирис се прави со мешавина од нероли и цвет од портокал во комбинација со цитрусните масла на сладок портокал и мандарина.

  Достапен

  495MKD / 100g