СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

СВ. ВАЛЕНТИН

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Adam's Apple накратко

  Adam's Apple

  таблети за плакнење на уста

  Кога јаболките ќе се сретнат со лимоните и лајмот во вашата уста ќе почувствувате вистинска овошна свежина

  Достапен

  495мкд / 50g

 • American Cream Shower накратко

  American Cream Shower

  Прочистувачките свежи јагоди и разведрувачкиот сок од портокал се совршена комбинација! После долго чекање конечно имаме гел за туширање со мирисот на најпопуларниот регенератор за коса American Cream. Ќе се вљубите во него веднаш по првото туширање, прекрасната мешавина на ванила и јагоди збогатена со омекнувачки екстракт од морски алги ќе ве маѓепса.

  Достапен

 • American Pie накратко

  American Pie

  регенератор за кожа

  Неодоливиот мирис на бензоинска смола и инфузијата од портокал ќе ве намамат веднаш да го отворите капачето. Прекријтего телото со слатките мириси на свежите јагоди и апсолутот од ванила додека фер тргуваниот шеа путер ви ја омекнува кожата. Ќе побарате репете.

  Достапен

  1 095мкд / 225g

 • American Pie naked накратко

  American Pie naked

  регенератор за кожа

  Неодоливиот мирис на бензоинска смола и инфузијата од портокал ќе ве намамат веднаш да го отворите капачето. Прекријтего телото со слатките мириси на свежите јагоди и апсолутот од ванила додека фер тргуваниот шеа путер ви ја омекнува кожата. Ќе побарате репете.

  Достапен

  795мкд / 125g

 • Aubergine накратко

  Aubergine

  шумлива купка

  Затоа што понекогаш зборовите не се доволни! Ако секојдневно употребуваме емотикони за изразување на нашите чувства, зошто тогаш да не би подариле и една смешно дрска купка за во када.

  Достапен

  350мкд / 160g

 • Avocado Wash накратко

  Avocado Wash

  гел за туширање

  Ќе имате чувство како секој работен ден да е среќен петок. Разведрувачкиот бергамот, освежителното масло од litsea cubeba и темјанот кој што смирува и дава утеха се вистинскиот рецепт за уверување дека викендот доаѓа само за неколку туширања.  Овој гел е полн со освежувачко и хидрирачко органско авокадо и масло од авокадо кои се познати по своето благотворно дејство на кожата. Сочниот и сладок мирис на овој гел за туширање ќе остане на вашата кожа во текокт на целиот ден.

  Достапен

 • Bananarama накратко

  Bananarama

  подарок

  Овошни производи кои освежуваат и хидрираат. Не е важно што правите ниту како тоа го правите, затоа тријте и масирајте се додека не сте потполно задоволни, тоа е она кое што дава резултати. Содржи: -Avocado wash гел за туширање 100гр -Love island пилинг за тело  -The big banana путер за масажа

  Достапен

  1 595мкд / 345g

 • Eve's Cherry накратко

  Eve's Cherry

  пилинг за усни

  Шеќерен пилинг за усни со цреши за овошно уживање и какао путер за хидратација.

  Достапен

  495мкд / 25g

 • Happy Hour накратко

  Happy Hour

  подарок

  Happy hour започнува сега!!! Ако имате посебна личност која што ужива во овошни коктели ова е совршениот подарок. Свежи портокали, јагоди, праски и цреши, се убаво спакувано во заводлива кутија. Содржи: -American cream гел за туширање 100гр -Eve's Cherry пилинг за тело  -The big banana путер за масажа -Peachy купка за во када

  Достапен

  1 795мкд / 345g

 • Knicker Blocker Glorious накратко

  Knicker Blocker Glorious

  подарок

  Славно дуо! Сонувате за мека кожа? Барате нешто добро и слатко?! Ќе уживате во секое репете со овие слатки посластици за нега на кожа. Содржи: -American cream гел за туширање 100гр -American Cream регенератор за тело 45гр

  Достапен

  995мкд / 255g

 • Love token накратко

  Love token

  пенлива купка

  Опкружетесе со мирис на ѓумбир и бор и препуштетесе на уживање во ревитализирачки облаци од пена.

  Достапен

  350мкд / 100g

 • Open Your Heart накратко

  Open Your Heart

  пенлива купка

  Разголетесе и опуштетесе во пена со мирис  на медена круша. Богатиот мирис на кардамом и сандаловина помешани со хидрирачки какао и шеа путер збогатени со светки ќе ја направат вашата кожа да се чувствува разгалено, свиленкасто, меко и неодоливо блескава. Никој не одолеал.

  Достапен

  395мкд / 100g

 • Peachy накратко

  Peachy

  шумлива купка

  За денот на вљубените споделете ја вашата праска со некој што навистина ви се допаѓа. Веднаш по потопувањето во вода оваа праска ќе почне да шуми и ќе направи експлозија од овошни мириси. Ова е совршениот десерт за моментите кога треба да се загрее љубовната сеанса.

  Достапен

  350мкд / 160g

 • Strawberry whip накратко

  Strawberry whip

  limited сапун за тело

  Израдувајтемусе на овој сочен сапун полн со свежи јагоди, гераниум и јасмин поради тоа што ќе ве обвитка со мирисот на пролетта. 

  Достапен

  495мкд / 100g

 • The Big Banana накратко

  The Big Banana

  путер за тело

  Доволно голема за споделување!!!  Размачкајтеја по целото тело и дозволете им на хранливите путери нежно да се растопат и да се впијат во кожата. Почувствувајте се подмладено со бразилското масло од портокал, свежи органски фер тргувани банани и extra virgin кокосово масло од Суматра.

  Достапен

  450мкд / 65g

 • Unicorn Horn накратко

  Unicorn Horn

  пенлива купка

  Еднорозите најверојатно постојат ... Потонете во магична бања исполнета со прекрасни есенцијални масла, вода во пастелни бои, виножита и сништа.  Лавандата, иланг иланг и нероли ќе формираат прекрасен уникатен мирис кој ќе ве пргрне, насмее и расположи ќе направи да се чувствувате како магично суштество.

  Достапен

  350мкд / 100g