СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

HALLOWEEN

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

Maѓепсајте ги вашите сетила!!!

За оваа ноќ на вештерките ние измисливме нови добра за уживање во бања. Нашата инспирација ја црпевме од огнометите, морничавите неба во ноќта и длабоките шуми со цел да ви донесеме едно ново мистично искуство кое што ќе ви ги протера сите грижи и проблеми.

 • Bewitched накратко

  Bewitched

  пенлива купка

  Мачкасто добра! Промрдајте со носот и помирисајте го препознатливиот мирис на црна рибизла. Приредете си го ова уживање по напорниот ден исполнет со летање на сите страни на метлата. Растопете го ова мало маче под млаз топла вода за планина од меурчиња и уживајте опкружени со маслата од бергамот и темјан. 

  Достапен

  350мкд / 100g

 • Ectoplasm накратко

  Ectoplasm

  гел за туширање

  Дозволете си малку опуштање. За оние моменти кога се чувствувате вон своето тело, маслата од грејпфрут и мандарина ќе ви помогнат да се вратите во светот на живите. Соковите од грејпфрут и мандарина го одржуваат вашиот ведар дух. Чудесната пена од негувачкото бадемово масло и оживувачката Лицеа Кубеба ќе ви помогнат да си дојдете на себе. 

  Достапен

 • Ectoplasm Naked Shower Cream накратко

  Ectoplasm Naked Shower Cream

  крем за туширање без пакување

  За оние моменти кога се чувствувате дека сте надвор од своето тело, маслото од грејпфрут и мандарина ќе ви помогнат да се вратите во светот на живите.  Добронамерната пена од негувачкото бадемово масло и оживотелната Лицеа Кубеба ќе ви помогнат да си дојдете на себе, додека пак маслото од мандарина и грејпфрут ќе овозможат да се чувствувате ведро преку целиот ден и ноќ.

  Достапен

  650мкд / 200g

 • Ectoplasm Solid накратко

  Ectoplasm Solid

  тврд парфем

  Грејпфрутот и мандарината се испреплетуваат и заедно создаваат оживувачка сеанса, додека пак ексцентричноста на Лицеа Кубеба се задржува во воздухот. 

  Достапен

  595мкд / 6g

 • Ectoplasm* накратко

  Ectoplasm*

  jelly bomb

  Нурнете се во када полна со топла вода и пуштете ја оваа желе шумлива купка за комплетно уживање. Ако ве фаќа страв, разведрувачките масла од мандарина и грејпфрут, како и регенеративното масло од Лицеа Кубеба моментално ќе ви го поправат расположението.

  Достапен

  395мкд / 120g

 • Eyeball накратко

  Eyeball

  шумлива купка

  Што гледам?! Релаксирачка купка со масло од лаванда и масло од бразилски портокал. Можеби изгледа страшно но кога ќе ја потопите во када ќе почувствувате дека е многу нежна. Кога ќе се ослободат маслото од бразилски портокал и апсолутот од ружи веднаш ќе почнете да гледате на ведрата страна на животот.

  Достапен

  295мкд / 200g

 • Lord of Misrule Bomb накратко

  Lord of Misrule Bomb

  Уживајте во прекрасните зелено-виолетови бои на шумливата топка и во мешавина на билки и зачини како пачули и црн бибер. Инспирирана е од паганскиот фестивал на Лудите каде кога ќе потече виното фестивалот започнува...

  Достапен

  320мкд / 0g

 • Monsters’ Ball накратко

  Monsters’ Ball

  шумлива купка

  Виолетово чудовиште со едно окце кое ќе набљудува дали си поминувате убаво на забавата која ќе ви ја подготви! Со масло од лајм и нероли кои ќе се погрижат да бидете во добро расположение и какао путер за длабинско негување на кожата.

  Достапен

  320мкд / 200g

 • Sparkly Pumpkin накратко

  Sparkly Pumpkin

  Добро ќе се забавувате додека уживате во оваа топла и ведра пенлива купка која ќе додаде малку сјај во студените ноќи! Егзотичната и енергична комбинација од масло од иланг иланг и апсолут од цвет од портокал ќе ве освежи и зајакне во еден миг. Совршена за долги и релаксирачки легачења во када. Но внимавајте! Мора да излезете од кадата до полноќ!

  Достапен

  350мкд / 100g

 • Two Headed Monster накратко

  Two Headed Monster

  Подарок

  Морничаво добар! Пополнете го недостатокот од забава со двојна доза од оваа чудотворна мешавина, каква што не сте виделе до сега. Содржи: шумлива купка Monster's Ball, желе купка Ectoplasm и Knot Wrap марама. 

  Достапен

  995мкд / 400g