СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Св. Валентин

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Cherryish накратко

  Cherryish

  пилинг за туширање

  Ромео и Јулија вака сигурно не се чувствувале, затоа што сигурно никогаш не го пробале овој пилинг со цреша и чоколадо. Негувајте ја кожата со хранлив пилинг од фер тргуван какао путер и ситна морска сол. Мелените семки од цреша ќе помогнат да се поттикне циркулација, а слаткото масло од бадем и апсолут од какао се заслужни за прекрасен топол мирис.

  Достапен

  550мкд / 100g

 • Rose Bombshell накратко

  Rose Bombshell

  шумлива купка

  Фрлете ја оваа купка во кадата и уживајте во розовите води... Цветен спектакл од ливчиња од жолти рози, опкружени со мирисите на сицилијански лимон и гераниум.

  Достапен

  350мкд / 165g

 • The Kiss накратко

  The Kiss

  пилинг за усни

  Gimme some sugar! Оваа неодолива мешавина од фина морска сол,шеќер и Фер Тргуван Какао путер ке ги омекне усните оставајки ги вкусни и насладени (како бакнеж од саканиот). Маслата од бадем и мандарини и малите срценца кои се јадат се ставени за дополнително слатко уживање во кое ке се препуштите целосно самите или ке го поделите со вашиот партнер за Денот на Вљубените.

  Достапен

  495мкд / 25g

 • Tisty Tosty накратко

  Tisty Tosty

  шумлива купка

  Сензуален букет од пупки од рози.  Заљубете се во овој средновековен љубовен напиток во цвста форма.  Со мешавина од прав од корен на ирис добиваме дрвенест мирис, додека обновувачкиот апсолут од рози ќе Ве натера засекогаш да останете во када, опкружени со седум пупки од рози и сензуалните мириси на гераниум и јасмин.

  Достапен

  295мкд / 95g

 • Unicorn Horn накратко

  Unicorn Horn

  пенлива купка

  Еднорозите најверојатно постојат ... Потонете во магична бања исполнета со прекрасни есенцијални масла, вода во пастелни бои, виножита и сништа.  Лавандата, иланг иланг и нероли ќе формираат прекрасен уникатен мирис кој ќе ве пргрне, насмее и расположи ќе направи да се чувствувате како магично суштество.

  Достапен

  295мкд / 100g