СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Велигден

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Bunch of Carrots накратко

  Bunch of Carrots

  пенлива купка- повеќе употреби

  Замавни кон победа. Направи го времето поминато со купка во бањата како една од петте најважни работи што мора да се направат во денот. Што и да е причината за твоите грижи, отстрани ги со меурчиња и цитрусни прегратки. Држи ги овие неколку морковчиња под силен млаз вода за бања полна масла од сицилиски лимон, бергамот и бучу масла и кога ќе процениш дека имаш доволно пена - тргни ја на страна да се исуши до следниот пат. 

  Достапен

  395мкд / 150g

 • Carrot накратко

  Carrot

  сапун за тело

  I am root. *Превод: Ако си во потрага по пролетно освежување - посегни по овој сапун за тело. Истриј се и нежните меурчиња од свеж морков и морков во прав нежно ќе ја исчистат и освежат кожата. Топлиот бензоин во прегратка со маслата од кедрово дрво и тангерина ќе ти го исчистат и смират умот.

  Достапен

  295мкд / 100g

 • Cream Egg - жолто накратко

  Cream Egg - жолто

  пенлива купка

  Како избра да го користиш твоето? Ако си во потрага по незаборавна бања, Cream Egg е една од можностите. Како што се крши оваа пенлива купка под млазот вода, ќе се прошири слатка арома од пеперминт и чоколадо. Фер тргуваните какао и шеа путери се топат, претворајќи ја водата во неодолива омекнувачка лагуна. Спеарминтот ја тонира кожата и го освежува расположението, правејќи да се чувствуваш од-лич-но. 

  Достапен

  295мкд / 100g

 • Cream Egg - розево накратко

  Cream Egg - розево

  пенлива купка

  Како избра да го користиш твоето? Ако си во потрага по незаборавна бања, Cream Egg е една од можностите. Како што се крши оваа пенлива купка под млазот вода, ќе се прошири слатка арома од пеперминт и чоколадо. Фер тргуваните какао и шеа путери се топат, претворајќи ја водата во неодолива омекнувачка лагуна. Спеарминтот ја тонира кожата и го освежува расположението, правејќи да се чувствуваш од-лич-но. 

  Достапен

  295мкд / 100g

 • Cream Egg - сина накратко

  Cream Egg - сина

  пенлива купка

  Како избра да го користиш твоето? Ако си во потрага по незаборавна бања, Cream Egg е една од можностите. Како што се крши оваа пенлива купка под млазот вода, ќе се прошири слатка арома од пеперминт и чоколадо. Фер тргуваните какао и шеа путери се топат, претворајќи ја водата во неодолива омекнувачка лагуна. Спеарминтот ја тонира кожата и го освежува расположението, правејќи да се чувствуваш од-лич-но. 

  Достапен

  295мкд / 100g

 • Golden Egg накратко

  Golden Egg

  шумлива и маслена купка

  Каде што е златниот сјај - таму е дома. Секое добро јајце заслужува златно јајце. Сјајна и сензуална, оваа купка полна масло од бразилски портокал и мед е единственото слатко кон кое треба да тежнее срцето. Препушти се на супер омекнувачка бања полна љубов за кожата која е богата со луксузен и хидратантен какао путер, разведрувачки мсла од бергамот и бадем како и златен сјај. 

  Достапен

  295мкд / 100g

 • Wash Behing Your Ears накратко

  Wash Behing Your Ears

  цврст шампон - limited edition

  Чувствувај се неодоливо! Без разлика дали имаш кратка или долга коса, права или виткана, препушти се на нејзиното миење со овој цврст шампон. Маслата од морков и лимон прават детоксификација, оставајќи ја косата да свети најсјајно досега. Јаболковиот оцет го чисти и балансира скалпот, а маслото од лимонова мирта ќе те испрати на долг среќен пат. 

  Достапен

  495мкд / 55g

 • Which Came First? -линии накратко

  Which Came First? -линии

  шумлива купка

  Одбери ги твоите омилени линии! Ако барем нешто може да одгатне оваа шумлива купка, тоа е да одговори на едно прашање уште од почетокот на времето. Што се појавило прво?  Па... Прво се појавило јајцето, па со него и цитрусна бања. Но, дали навистина? Дозволи си опуштање во води полни масла од сицилијански лимон и грејпфрут, па види дали можеби ќе добиеш нов поглед на светот? Реши ја мистеријата, но осигурај се дека имаш проверено секаде пред да донесеш конечен заклучок. 

  Достапен

  350мкд / 260g

 • Which Came First? -точки накратко

  Which Came First? -точки

  шумлива купка

  Погоди ја вистинската точка! Ако барем нешто може да одгатне оваа шумлива купка, тоа е да одговори на едно прашање уште од почетокот на времето. Што се појавило прво?  Па... Прво се појавило јајцето, па со него и цитрусна бања. Но, дали навистина?   Дозволи си опуштање во води полни масла од сицилијански лимон и грејпфрут, па види дали можеби ќе добиеш нов поглед на светот? Реши ја мистеријата, но осигурај се дека имаш проверено секаде пред да донесеш конечен заклучок. 

  Достапен

  350мкд / 260g