СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Father's Day

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Fun for All the Family накратко

  Fun for All the Family

  пенлива купка-повеќе употреби

  Свежа лимонада за целото семејство! Заслади ги моментите во бањата со масла од лимета и сладок портокал и уживај во забавата што ти ја нуди оваа пенлива купка за повеќе употреби. 

  Достапен

  395мкд / 100g

 • No Trouble (For Beards and Stubble) накратко

  No Trouble (For Beards and Stubble)

  масло за брада и мустаќи

  Разлетаната брада е многу тешко да се обликува. Без разлика дали е густа брада, ретка само на пределот од брадата или нежен украс на лицето - во секој случај време е да го добие својот облик. За да изгледа величествено, протриј го маслото помеѓу дланки и нанеси го на брадата и остави го да отстои. Незаборавниот и смирувачки мирис на кедрово и сандалово дрво ќе те опушти додека мекиот органски илипе путер и маслото од јојоба ќе дадат одлична хидратација. Органското екстра девствено маслиново масло омекнува и дава сјај, а маслото од нероли го подобрува расположението. 

  Достапен

  495мкд / 15g

 • Superdad накратко

  Superdad

  шумлива купка

  Со оваа купка ќе се чувствуваш свежо и приземјено каде и да одиш. Сандаловото дрво придружено со сладок дрвенест мирис се составен дел од оваа купка. Маслото од олибанум ќе ги опушти и најактивните мажи кои по цел ден завршуваат обврски. Најди ја личноста која те издигнала и на која должиш благодарам, па подари ја оваа шумлива купка. 

  Достапен

  250мкд / 150g

 • The Modfather накратко

  The Modfather

  пенлива купка

  Заборави го просечното! Оваа купка со освежувачки бразилски портокали е новото освежување.  Ослободи се од оделото кое го носиш на работа, тргни се од сите бројки и искрши ја купкава под силен млаз вода. Бранови цитрусни балончиња кои се внимателно создадени да ти ги ревитализираат сетилата.  Конечно можност да го преземеш тркалото на животот во свои раце. 

  Достапен

  295мкд / 100g