СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Деодоранти

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Aromaco накратко

  Aromaco

  деодорант стик за тело

  Оригинално пачули за сите хипи пазуви. Aromaco е деодорант за целото ваше тело и е ароматизиран со есенцијално масло од пачули. Пачулито ја лади кожата, делува антибактеријски и смирувачки. Веќе имате совршено оружје кое може да го скриете под пазуви.

  Достапен

  495мкд / 100g

 • T'eo накратко

  T'eo

  деодорант во прав

  Антибактеријското чајно дрво и свежата лимонова трева ќе ги неутрализираат сите непријатни миризби, а вашата кожа ќе ја задржат свежа и мека.

  Достапен

  550мкд / 90g

 • The Greeench накратко

  The Greeench

  деодорант во прав

  The Greench е моќен билков деодорант кој содржи масло од чајно дрво, рузмарин и жалфија. Има остар мирис кој го прави непобедлив во борбата со непријатната миризба.

  Достапен

  595мкд / 75g

 • Метално кутивче накратко

  Метално кутивче

  Со толку многу производи без пакување на нашите полици, секако дека има логика да Ве снабдиме со кутивчиња кои можете да ги употребите повеќе пати.  Користете го ова метално кутивче за да ја организирате Вашата колекција, да ги зачувате Вашите омилени производи од водата која прска при туширање или за полесен транспорт на Вашите омилени производи каде и да одите. Ова квадратно кутивче е одлично за чување на цврсти шампони, цврсти регенератори, парчиња сапун и цврсти пилинзи за тело.

  Достапен