СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Спрејови за тело

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Dad's garden - Lemon tree накратко

  Dad's garden - Lemon tree

  спреј за тело

  Спреј за тело со цитрусни освежителни ноти на : лимон, лајм, бергамот и смирувачка лаванда.

  Достапен

  1 295мкд / 200g

 • Dirty накратко

  Dirty

  спреј за тело

    Испрскај се со свежина! Напрскај се низ целото тело за свежина преку ден и ноќ! Dirty спрејот е длабок и моќен освежувач за во секое време; сандалот и маслото од тарагон помагаат да се сузбијат сите непријатни и несакани мириси, а лавандата и спеарминтот како надополнување ќе успеат да ги освежат и најпребирливите вкусови.

  Достапен

 • Rose Jam Body Spray накратко

  Rose Jam Body Spray

  спреј за тело

  Турски деликатеси со нијанси на слатки, розе обоени мириси, помешани со свежината на сицилијански лимон.

  Достапен

  1 895мкд / 200g

 • Twilight Body Spray накратко

  Twilight Body Spray

  спреј за тело

  Волшебен и примамлив, иланг иланг ќе даде цветни задимени ноти, а слатката тонка заедно со лавандата ќе смират и дадат спокојство. Доволно е малку за да се задржи заводливиот мирис на кожата за доооолго време. Спремни за спиење?

  Достапен

  1 295мкд / 200g