Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Mother's day

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Chamomile Flower накратко

  Chamomile Flower

  шумлива купка

  Направетего уживањето во када лично, запишетеја вашата тајна порака и ставетеја во средината на цветот. Потопетеја купката во полната када со вода и уживајте во маслата од иланг иланг камилица и портокал.

  Достапен

  350MKD / 200g

 • Goddess soap накратко

  Goddess soap

  сапун за тело

  Исклучително тешко за пронаоѓање, мрачно и таинствено, маслото одух лежи во срцето на овој медитативен сапун. Миризливата османтус грмушка и дрвенстиот мирис на сандалот се судираат создаваат смирувачки мирис за умот, додека анти имфламаторниот бел чај го чисти и смирува телото. Со секое миење хидрирачките слоеви од фер тргуван какао путер и кокосово масло испорачуваат небесна хидратација на кожата додека апсолутот од јасмин го намирисува телото оставајќи сензуална привлечност.

  Достапен

  550MKD / 100g

 • Honey Bear накратко

  Honey Bear

  путер за тело / масажа

  Нежна, топла прегратка. Немој да се грижиш, ќе добиеш топла прегратка како од мече на целата кожа со овој путер за тело со мирис на карамела. Фер тргувани какао путер и шеа путер ќе се истопат на кожата, а ќе овозможат на путерот нежно да лизга по цело тело. Маслото од каранфилче ќе те стопли, а мешавината од хидратантен мед, темно чоколадо и тонка ќе те однесат назад кон слатките спомени од детството и прегратки од мама. 

  Достапен

  350MKD / 55g

 • Incredible Mum накратко

  Incredible Mum

  шумлива купка

  Затоа што навистина е! Знаеме дека сопствената мајка е најголемата суперхеројка, по сите тие години поминати по станување рано во утрото за да направи ужина за училиште, да помогне со домашната работа, што е тука кога никој друг не е и кога го знае вистинското време да се појави со чоколадо. Заслужува нешто навистина неверојатно.  Кога се чувствува дека е на крај со енергијата, зошто да не ја почастиш со топла купка во бањата полна разведрувачки масла од бергамот и иланг иланг. Бран од апсолут од цвет од портокал ќе помогне за брзо полнење на батериите. Повеќе од способна е да ја подготви бaњата со купка, но дали ти ќе можеш да го направиш тоа за неа, барем еднаш?

  Достапен

  320MKD / 200g

 • Madame President накратко

  Madame President

  шумлива купка

  Гласаме за оваа купка! Заврши кампањата и победи за влакно. Време е да избереш во какво опкружување ќе се бањаш. Собери го маслото од петигрејн (мал сладок портокал) кое ќе те смири. Грејпфрутот е незаменлив со своите разведрувачки и антисептички својства. Пченкарното брашно ја омекнува кожата и длабински ја чисти. Па, без разлика за што ќе се одлучиш, исполни се со спокој дека ја правиш вистинската одлука.  Со среќа!

  Достапен

  378MKD / 200g

 • More Tea and Sympathy накратко

  More Tea and Sympathy

  шумлива купка

  На кого не му е потребно релаксирачко потопување?! Потонете во освежително масло од нероли помешано со масло од прочистувачки зелен чај.

  потрошено

  495MKD / 200g

 • Mum накратко

  Mum

  подарок

     Овој подарок е заслужен бакнеж. Еј секси ѕверко, од тебе срцето ми трепери. Подарок полн со десерти за нега на кожа за сите мајки бунтовнички.    Содржи: бомба за туширање Not sleepy 35 гр бомба за туширање Strawberry hill 30 гр пилинг за тело Mama mia 70гр сапун за тело Raspberry milkshake 140 гр лосион за тело Sleepy 50 гр гел за туширање American cream 100 гр

  Достапен

  2 995MKD / 650g

 • Raspberry Milkshake накратко

  Raspberry Milkshake

  сапун за тело

  Милкшејк полн прочистувачки лимон и малини... Но, за овој сладок десерт не ти е потребна чаша и цевка за да го вкусиш. Само истриј го по цела кожа, вкусувајќи го чувството на семките од малинки кои нежно ексфолираат и освежуваат. Бадемовото млеко е од посебните состојки кои ја омекнуваат кожата, притоа нежно чистејќи ја. Размрдај ја твојата секојдневна рутина на туширање со абсолут од ванила и масло од давана кои ќе те воодушеват со слаткоста. 

  Достапен

  550MKD / 100g

 • Wham Bam Thank You Mam накратко

  Wham Bam Thank You Mam

  подарок

  Цел грст јагоди во знак на благодарност. Содржи: - бомба за туширање Styrawberry hill 30 гр - сапун за тело Strawberry whip 100 гр - gel za tu[irawe Америцан цреам 100 гр

  Достапен

  1 395MKD / 365g