Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

ВЕЛИГДЕН

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Carrot накратко

  Carrot

  масло за туширање

  Од корен променетего чувството што го имате на кожата!  Дозволете и на кожата малку да се разгали со ова масло за туширање направено од ладно цедено масло од семе од морков, масло од сандал, какао путер и бадемово масло. Користетего на мокра кожа наместо сапун или гел за туширање или после нив, убаво измасирајте и на крај исплакнетего.

  Достапен

  395MKD / 50g

 • Carrot Cake накратко

  Carrot Cake

  пилинг за усни

  Шеќерен пилинг за усни со вкус и мирис на “ Carrot Cake".  Во потрага сте по меки, мазни и вкусни усни за оваа пролет?! Само грабнете едно парче од овој десерт. Отстранетеја сувоста со прекрасните вкусови на циметот, портокалите и ѓумбирот.

  Достапен

  495MKD / 25g

 • Cream Egg - жолто накратко

  Cream Egg - жолто

  пенлива купка

  Како избра да го користиш твоето? Ако си во потрага по незаборавна бања, Cream Egg е една од можностите. Како што се крши оваа пенлива купка под млазот вода, ќе се прошири слатка арома од пеперминт и чоколадо. Фер тргуваните какао и шеа путери се топат, претворајќи ја водата во неодолива омекнувачка лагуна. Спеарминтот ја тонира кожата и го освежува расположението, правејќи да се чувствуваш од-лич-но. 

  Достапен

  350MKD / 100g

 • Cream Egg - сина накратко

  Cream Egg - сина

  пенлива купка

  Како избра да го користиш твоето? Ако си во потрага по незаборавна бања, Cream Egg е една од можностите. Како што се крши оваа пенлива купка под млазот вода, ќе се прошири слатка арома од пеперминт и чоколадо. Фер тргуваните какао и шеа путери се топат, претворајќи ја водата во неодолива омекнувачка лагуна. Спеарминтот ја тонира кожата и го освежува расположението, правејќи да се чувствуваш од-лич-но. 

  Достапен

  350MKD / 100g

 • Golden Egg накратко

  Golden Egg

  шумлива и маслена купка

  Каде што е златниот сјај - таму е дома. Секое добро јајце заслужува златно јајце. Сјајна и сензуална, оваа купка полна масло од бразилски портокал и мед е единственото слатко кон кое треба да тежнее срцето. Препушти се на супер омекнувачка бања полна љубов за кожата која е богата со луксузен и хидратантен какао путер, разведрувачки мсла од бергамот и бадем како и златен сјај. 

  Достапен

  295MKD / 100g