Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Karma

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Karma накратко

  Karma

  парфем

  Ова е парфем кој истовремено е и наш потпис - комбиниран со опојни слоеви на портокл, зачини и пачули. Потсетува на Лондон во 1960, облаци од пачули помешани со возвишени слатки ноти на потокал и прочистувачки бор. Карма е моќен, зачинет и уникатен пачули и цитрусен парфем. Таа чудно и бавно се разгорува, ќе паднете на неа уште пред да сватите што вистински се случува. Уникатен Lush мирис за луѓе со слободен дух. 

  Достапен

 • Karma Bubble накратко

  Karma Bubble

  пенлива купка

  Инстант подобрување на расположението со нашиот препознатлив мирис. Маслото од сладок портокал освежува и го подигнува расположението заедно со маслото од лимонова трева. Лавандинот е во блиску сродство со лавандата и има слични својства на опуштање. Маслото од бор додава свежа, зелена нота на парфемот, додека пак маслото од елеми кое традиционално се додава за горење со темјан, додава комплексност и свежина. 

  Достапен

  395MKD / 150g

 • Karma Gift накратко

  Karma Gift

  Ширете добра карма со овој препознатлив мирис на бор, пачули, лаванда и портокал! Дизајнот на овој подарок како и единствениот Карма мирис кој што се наоѓа во сите внатре спакувани производи се инспирирани од земјениот и егзотичен мирис на пачули кој што се ширел од хипи штандовите на улицата Kengsinton High Street во седумдесетите години на минатиот век. Содржи: Karma 15мл  парфем Karma Kream 45гр лосион за  тело Karma Soap 100гр сапун за тело

  Достапен

  2 495MKD / 405g

 • Karma Komba накратко

  Karma Komba

  цврст шампон-нормална до масна

  Совршено намирисани прамени. Нежно чистење на косата, а луксузната мешавина од есенцијални масла од: лимонова трева, сладок портокал, лавандин, бор и пачули даваат совршен парфем. Маслото од елеми го балансира скалпот оставајќи го чист и свеж. 

  потрошено

  595MKD / 55g

 • Karma Kream накратко

  Karma Kream

  лосион за тело

  Инстант Карма. Нежен крем за раце и тело кој ја храни кожата и остава прекрасен мирис на портокал, пачули и бор... Кој трае цел ден. Полн е бадемово масло, какао путер и глицерин, па така кожата добива сјај. Секогаш кога посакувате да останете забележани во околината во која се движите, овој парфемски лосион за тело ќе Ве освежи и ќе Ве испрати на патување на мистичниот Исток, каде лавандата ќе смири, а лимоновата трева ќе ги освежи сетилата за ден кој не е возможно да тргне на лошо. 

  Достапен

  1 295MKD / 225g

 • Karma Soap накратко

  Karma Soap

  сапун за тело

  Егзотичен сапун кој ќе Ве транспортира од секојдневието. Ако се разбудивте со непријатно чувство, оваа мешавина од пачули и цитруси наскоро ќе Ве спреми за денот. Даваат поинаков егзотичен и релаксирачки елемент на сапунот, додека освежителната мешавина на масла од лавандин, бор, сладок портокал и лимонова трева го прочистуваат умот и Ве подготвуваат за денот кој следи.

  Достапен

  395MKD / 100g

 • Karma Solid накратко

  Karma Solid

  тврд парфем

  Кармата е моќен, зачинет и уникатен пачули и цитрусен парфем. Таа чудно и бавно се разгорува, ќе паднете на неа уште пред да сватите што вистински се случува.

  Достапен

  695MKD / 6g