Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Dirty

Филтер на производи

 • Вегански ()
 • Растопливо ()
 • Свеж ()
 • Ново ()
 • exclusive ()

Класифицирај по:

 • Име A - Ш
 • Име Ш - А
 • Цена најмала > највисока
 • Цена највисока > најниска
 • Највисока оценка

Изберете распоред

 • Dirty накратко

  Dirty

  парфем

  Префинет и свеж. Dirty е повеќеслојна мешавина на минт, естрагон и темјан, парфем кој ќе ве заниша со својата свежина. Минтот има освежителен и силен мирис кој што го разбиструва умот и ја освежува кожата, додека маслата од лаванда и сандалово дрво даваат цветни, дрвенасти смирувачки ноти. Вистинско патување од свежина која на крај нежно ќе ве смири и приземји.

  Достапен

 • Dirty Body Spray накратко

  Dirty Body Spray

  спреј за тело

  Време е да заиграте надвор од правилата. Потребно ти е будење? Оваа мешавина на спеарминг, сандалово дрво и есенцијални хербални масла ќе те подигне на нозе. Спеарминтот освежува и го буди умот, го чисти умот и ја лади кожата. Нежните ноти на лаванда и сандалово дрво додаваат дрвенеста и приземјувачка нота на мирисот.  Оттргни ги пајажините и испрскај се по цело тело за ревитализирачки бран на свеж воздух. 

  Достапен

  1 495MKD / 200g

 • Dirty Gift накратко

  Dirty Gift

  Доза на билна свежина е вистинската работа која им е потребна на мажите постојано во движење. Дотерајте се со помош на овој освежувачки подарок и припремете се да го освоите светот! Содржи: гел за туширање Dirty Springwash (100g), крема за коса Dirty (45g), крема за бричење Dirty (45g) и спреј за тело Dirty (100ml). 

  Достапен

  2 295MKD / 320g

 • Dirty Hair накратко

  Dirty Hair

  крем за стилизирање

    Направи го твојот стил!   Исправете ја косата нагоре или спуштете ја надолу со нашиот омекнувачки а задржувачки на форма крем за коса. Какао путерот ќе ја омекне косата а рузмаринот ќе го смири скалпот. Ова е одлична крема за да ја задржите косата на место но со по природен изглед; намирисана е со дел од состојките на нашиот Dirty парфем.   За кого е наменета? Dirty Hairstyling Cream е наменета за сите оние кои што сакаат фризурата да им биде фиксирана и непроменлива во текот на целиот ден . Восокот не е секогаш најдоброто решение за косата на многу луѓе, затоа ви ја претставуваме оваа прекрасна алтернатива. Ние користимe навлажнувачки какао путер за да овозможи лесно контролирање и стилизирање на вашата коса.

  Достапен

  595MKD / 100g

 • Dirty Shaving Cream накратко

  Dirty Shaving Cream

  крем за бричење

    Заштитете го и смирете го лицето со овој дарежлив крем за бричење. Смирувачкото овесно млеко, шеа путерот и медот се одлични за смирување на иритациите и црвенилата на осетливо лице. Dirty момците треба да ја користат оваа омекнувачка крема за да му помогнат на жилетот да ги отстрани влакната, притоа оставајќи го лицето мазно, меко и сјајно. Овој крем е намирисан со лаванда и сандалово дрво за дополнително смирување на кожата и добивање на вистинска Dirty арома.   Не е само за момци ! Не само мажите треба да уживаат во Dirty мирисот и да ја чувствуваат свежината на лицето. Дамите исто така може да уживаат во свиленкасто мазна кожа на своите нозе или под пазувите со само малку од овој чудотворно омекнувачки крем.

  Достапен

  495MKD / 100g

 • Dirty solid накратко

  Dirty solid

  тврд парфем

  Префинет и свеж. Dirty е повеќеслојна мешавина на минт, естрагон и темјан, парфем кој ќе ве заниша со својата свежина. Минтот има освежителен и силен мирис кој што го разбиструва умот и ја освежува кожата, додека маслата од лаванда и сандалово дрво даваат цветни, дрвенасти смирувачки ноти. Вистинско патување од свежина која на крај нежно ќе ве смири и приземји.

  Достапен

  695MKD / 6g

 • Dirty Springwash накратко

  Dirty Springwash

  гел за туширање

  Исплакнете се во планински извор! По секоја луда вечер приспособете се на реалноста  со нашиот освежителен гел за туширање. Ќе се почувствувате како да тонете во свеж планински извор. Спеарминтот и кристалите од ментол ќе ја направат вашата кожа да се чувствува изладено дури и под врел туши ќе и дадат сладок мирис на пеперминт. Вашето тело ќе се почувствува освежено како никогаш до сега. Тврда вода? Мо го измисли овој освежувачки гел за туширање додавајќи му сода бикербона за да ја омекне водата и да ја деодорира кожата со што излезе дека Dirty е совршен за сите Dirty момци и девојки. Внатре има уште и глицерин морска сол, и масло од мајчина душица за додека го користите ја омекне вашата кожа и коса. 

  Достапен

 • Dirty Toothy Tab накратко

  Dirty Toothy Tab

  100 таблети за миење на заби

  Највалканиот начин за да дојдеш до чистота! Неверојатно чисти заби и здив освежен од спеарминт се оддалечени на едно триење со четка. Каде и да одиш оваа цврста алтернатива на паста за заби ќе те освежи со каолин во прав, масло од нероли и масло од спеарминт. Ако се чувствуваш валкано, исчисти се со грицкање на една таблетка со предните заби и истриј со мокра четка за заби.

  Достапен

  495MKD / 50g